Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez természetes a biszexeknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes a biszexeknél?

Figyelt kérdés
Kb olyan 2,5 éve a saját nememhez vonzódom jobban (khm sokkal jobban) előtte meg nyilván nem így volt. Ez normális? Egész sok már ez az idő..

2019. máj. 17. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
nalam is. es szerintem mar nem is fog visszallni. a lanyokkal valo szex mar elegge hidegen hagy, a fiuk sokkal jobban izgatnak!:)
2019. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 14-15 éves korom óta tudom magamról, hogy biszex vagyok, de azóta is folyamatosan stabilan a nőkhöz vonzódom sokkal jobban, nem a férfiakhoz.

Az utcán a nőket nézem meg, kapcsolatot, szerelmet, családot nővel tudok elképzelni, stb. De szexuálisan tudok vonzódni srácokhoz is, ha nincs nő az életemben, akkor évente egy-két sráccal szoktam lenni a mai napig.


25/F

2019. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, ezzel én is pontosan így vagyok. Én is írhattam volna :)
2019. máj. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
természetes
2019. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Micsoda? Akkor lehet hogy így maradok? LOL

Azért nem hittem volna, 14 évesen amikor még azt gondoltam, hogy full hetero vagyok, hogy majd 20 éves koromra már meleg leszek..

2019. máj. 18. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok meleg is azzal probalja magat hitegetni, hogy a noket is megnezi. En is sokaig azt hittem, hogy biszex vagyok aztan az elso fiu szex utan kirajzolodott, hogy nekem no nem kell. 25f
2019. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!