Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok ettől?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy kalandom haverommal, csókolóztunk és leszopott engem, de én nem akartam őt, ez nagyon régen volt kb 6 évvel ezelőtt. Azóta nem vágytam arra, hogy fiúval legyek, most sem, csak eszembe jutott a dolog, mert felállt miközben csókolóztunk, de nem élveztem az egészet. Csak azt vártam, hogy elélvezhessek. A pasikat nem nézem meg és nem vágyom rájuk.

F28


2019. máj. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
igen
2019. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

biszex vagy

felállt a farkad a gondolatra ahogy egy fiu leszop.

de ne utáld magad ezért!


semmi baj nincs ezzel! a tarsadalom egy része nem szereti az ilyen sracokat, de senkiek nem kell elmondani és kész :D


nyugodj meg, semmi para :P

2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu egy picit az vagy, de ezek nem éles határok. Az hogy felállt tok okés. Ha nem elveztedne csináld tobbet. :)
2019. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam hasonlo csak en a farkat szoptam inkabb
2019. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt jó érzés és akkor is csak azért mentem bele, mert hallottam róla, hogy mások élvezik, de arra vártam, hogy elmenjek. Most sem csinálnám újra mert szar volt amúgy.
2019. máj. 17. 18:49
 6/7 he84 ***** válasza:
Ettől még egy kicsit biszexuális vagy.
2019. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy biszex, csak kíváncsi voltál.

Sima testi reakció volt, testi ingerre.

2019. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!