Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ettől biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Csak nőkbe tudok szerelmes lenni, de nem szeretem ezt az érzést, amikor szerelmes vagyok, eddig mindig heterókba szerettem bele. Fiúkba nem vagyok szerelmes, nem is vonzanak, de mégis velük szexelek. És valahogy ezt így jónak érzem ezt az érzelemtelen szexet, mert nem tudok kötődni hozzájuk szerelemmel, és ezért a szakítás sem visel meg. De sokszor azt érzem, hogy a nőket szeretném szeretni, de sohasem ismerkednék velük. Ettől biszex vagyok?
2018. szept. 19. 13:58
 1/6 A kérdező kommentje:
24N
2018. szept. 19. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, leszbikus vagy
2018. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem mert nem érzem azt, hogy nőkkel kellene ismerkednem. Egy leszbikus nem hinném, hogy tudna férfiakkal szexelni. Meg valamennyire élvezem is, persze ha őszinte akarok lenni azt érzem belül, hogy nővel jobb lenne. Meg még mikor először voltam fiúval, akkor még erősebben éreztem, hogy a nőkhöz jobban vonzódom. De én eddig azt gondoltam, hogy kicsit biszex vagyok.
2018. szept. 19. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább leszbikusnak tűnsz, mintsem biszexnek.
2018. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy
2018. szept. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább biszexnek mondanálak. Előbb, utóbb találkozol majd azzal a nővel is, akovel szívesen megismerkedsz, majd ágyba is bújsz vele.
2018. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!