Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert erzem ezt sokszor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ezt sokszor?

Figyelt kérdés
gyerekkorom ota mindig ram tor idorol idore az erzes, hogy noi testet szeretnek. de csak a szexben szerintem, ugy amblokk nem biztos, h tudnek nokent elni. passziv vagyok es biszexualis, tehat a nokhoz is vonzodom es megis sokkal jobban ereznem magam noi testben. nem pont az zavar, h farkam van, hanem maga a testem formaja. emiatt nem is erzem magam tul ferfiasnak sem. az utobbi idoben viszont meg arrol is elkezdtem fantazialni, h jo lenne, ha puncim lenne. szerintetek akkor most en transzexualis vagyok, vagy mi? mert sokat tanakodtam mar ezen, de nem tudnek lemondani a fius hobbykrol, meg ugy amblokk arrol, h fiu vagyok. mi ez?
2019. máj. 12. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
0talán keress fel egy olyan szihomokust aki elfogadó ebben a témában és beszélgess vele :)
2019. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fétis, szexuális vágy nem lehet csupán?
2019. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!