Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek inkább lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább lánnyal legyek?

Figyelt kérdés

Kb 15 évesen jöttem rá hogy biszex vagyok azelőtt ugye csak a fiúk érdekeltek(én lány vagyok).

Aztán 15 éves koromban tetszett egy lány de utána ez hamar elmúlt mert abban az évben tetszett 2 fiú is. Aztán 17 éves korban egyre jobban elkezdtek vonzani a lányok (ősztinte szeretnék lenni, nagyon vágytam a lányokra és nagyon zavaró volt ez az egész) ez a hatalmas vágy elmúlt viszont a lányok még mindig jobban vonzanak.

Attól tartok, hogy ha heteró kapcsolatban lennék és újra előjönne ez a vágy akkor már nem kívánnám a barátom hiába szeretem. Meg őszintém szólva elég kellemetlen mikor nagyon vágysz a lányokra.:( Most már senkit sem merek magamhoz közel engedni mert ha újra előjön bennem ez a hatalmas vágy akkor valószínűleg tönkretesz mindent. :(



2019. ápr. 25. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a szitu, csak fiuban :/
2019. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Légyszi valaki, nagyon tanácstalan vagyok. :(

Vagy ha valaki ilyen cipőben jár/járt mint én tudna valamit írni? :(

2019. ápr. 25. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk mi a jo neked?

Szexelj minel tobb emberrel 30 eves korodig eld ki magad utana meg dontsd el mit akasz

2019. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj próbáld ki lánnyal :)


Addig úgy sem tudsz dönteni,míg lánnyal nem leszel,mert kíváncsiság benned lesz. Utána meg eltudod dönteni,hogy mit szeretnél.


Jelenleg hány éves vagy?


26/L

2019. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!