Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok. Ti mit szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti mit szeretnétek nézni-, látni-, kipróbálni-, átélni 2 biszex fiúval az ágyban?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok, legyetek szívesek.

Ha volt már ilyenben részetek, arra is kíváncsi lennék. :)

Lehet privátban is.



2019. ápr. 22. 05:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
én csak néztem h kát srác leszopja egymást, de be nem szálltam. érdekes volt ...
2020. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésre nem sok valódi női válaszoló lesz. Ők totál másképp vannak bekötve, mint a pasik. Nem sokan írogatnak itt. (annál több női avatár bőrbe bújt férfi)

Női partnereim egy részét izgatja a biszex férfi partner gondolata, de nem is tudatosodik bennük igazán. Tíz meghódított nőből négy - öt izgalommal veszi tudomásul, hogy én biszex vagyok. Kettő - három bele is megy, hogy kipróbáljuk hármasban még egy pasival. Sőt, eddig mindegyik, akivel belevágtunk nagyon évezte is!

Hozzá kell tennem, a tíz nőből egy - kettő kiakad és akár szakít is velem. Még ha sajnálom is, én nem fogom elfojtani a vágyaimat miattuk, egyszerűen nem illünk össze.

Feleségem is biszex, amikor ismerkedésünk hajnalán coming out-toltunk egymás előtt, az szuper érzés volt! Egy év után nyitottunk. Voltunk hármasban sráccal, lánnyal, négyesben másik bi párral.

Hogy mit szeretnek, élveznek a nők két biszex pasival? Szerintem csak fantázia kérdése! Ha a nőnek van erotikus fantáziája, akkor szuper, ha nincs, akkor rá lehet vezetni. Persze utóbbi esetben is élvezetes.

2020. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
88%
Az egy srác análisan dugna a másik pedig másik oldalon.Aztán az egyik srác szopatna,a hajamat fogva kontrolálná és csúnyán beszélne közbe."Élvezed mi,te r*banc."Aztán egy vibrátort is beraknak,meg állnak mikor már majd nem elmennék és mindkettő egyszer erősen pofon vágnak.Elkezdenék egymást kielégíteni miközben én sovárgok,így elkezdeném az egyiket leszopni,mikor pedig a számba élvezett.A másikat megcsókolnám és lenyeletném vele ekközben a másik ujjaz.Esetlegesen az egyik lefogja a kezem az egyik kezzével,a másikkal pedig a melleimet izgatja.A másik ember pedig kinyal közbe.(És köszönöm nem kérek privátot,teljesen boldog vagyok a barátommal.)
2020. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ez meglehetősen részletes és -számomra- tetszetős írás volt! :)

Neked és a többi értelmes kommentelőnek is köszönöm! Megy a zöld. :)

2020. jún. 30. 13:06
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
Szívesen kipróbálnék egy ilyen menetet, de sajnos még egy fiúval sem voltam, nem hogy kettővel.
2020. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
84%
átélni 24
2020. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Gabipasika ***** válasza:
86%

A legnagyobb vágyam az, hogy egy nő végignézze ahogyan szopok. Nem kell beszállnia ha nem akar, csak nézzen. Esetleg irányítson.

Hmmm

38/F

2021. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Bár a kérdés csajokhoz szól, azért köszi neked is, #27-es,
2021. ápr. 22. 04:45
 29/44 anonim ***** válasza:
31%

Semmit.

23

2022. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Olvasd az első oldalt...
2022. okt. 3. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!