Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom előre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom előre, hogy ha oda kerülpk, nem fogok megijedni?

Figyelt kérdés

Eddig csak férfival szexeltem. Honnan tudhatom, hogy ha nővel fogok szexelni az nem-e lesz taszító, undorító, ijesztő vagy bármi hasonló?

A gondolat izgat, kedvelem is a nőt, de ezt a kérdést más tette fel nekem... és ezzel együtt egy kicsit meg is ijesztett. Tudom, hogy akarom, kell nekem, izgat....de mi van, ha valami rosszul sül el?


2019. ápr. 13. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkiben felvetődik, ne pörögj rá! Ha ott leszel és elkezded, nem fogod akarni abbahagyni!

Ha hazudtam, keress meg és hányd a szememre! De nem így lesz azt garantálom :)

2019. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan pasi vagyok, de nekem is voltak hasonló problémáim. Aztán mikor arra került a sor, a kezdeti furcsa érzés elmúltával nagyon élveztem. Azóta is szeretek fiúval (is) szexelni.
2019. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön a közepébe csapni.

Pettingeljetek. Masszírozzátok, símogassátok egymást, és lassan menjetek tovább.

Így oldjátok a feszkót is.

2019. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsonek!

Nem fogod megbanni,ez szinte 100%!

Sot..ha egyszer kiprobalod novel, nem vagyok benne biztos,hogy kell utana pasi. :)

2019. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vágyok férfira amúgy sem. Mindig is a nők tetszettek jobban. :)
2019. ápr. 15. 05:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. ápr. 15. 05:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 10 percig csak csókolóztunk, aztán csak levettem a melltartóját... onnantól már úgy robogott minden mint a vonat ;)
2019. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Eddig csak férfival szexeltem.


A kérdező kommentje:


Nem vágyok férfira amúgy sem. Mindig is a nők tetszettek jobban. :) "


Szerintem először magadon próbálj meg kiigazodni.

2019. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!