Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire nehéz biszex pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz biszex pasit találni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha lány vagy,írj
2019. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan ferfi vagyok
2019. ápr. 6. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok biszex van,de mivel mindenki titkolja,nagyon nehéz.
2019. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
S mire keresel? :P
2019. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

planetromeo.

de én párat az index fórumon találtam.

2019. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég nehéz
2019. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb minden 5. Vagy 10. az. Főleg a 25-30 akatti korosztályba. Illetve 45-50 felettibe...
2019. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2019. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind az Indexen, mint a Rómeón a biszexnek mondott férfiak nagy többsége egy kamus, gyáva, gerinctelen alak, aki csak átveri azt, aki tényleg találkozni is akar,és nem az a célja, a szórakozása, hogy monitor előtt veri magának,ha elélvez,akkor pedig gyorsan törli magát,de még az emailfiókot is.


Lehet, hogy számban sokan vannak,de lépni kb minden 50. vagy 100. mer. Minden korosztály tele van vágyakozóval, virtuális szeretővel,de élőben még telefonon sem mernek beszélni. Jobb otthon a langyos szarban uldögélni és közben emésztődni a váygtól, kínlódva és a családdal szemétkedve levezetni a nagy feszultséget.

Nem értem, miért nem tud a többség, legalább egy kulturált beszélgetést bevállalni egy kávé mellett, annak még nincs tétje...utána még lehet gondolkodni és dönteni. De nem kamuzni és ígérgetni,a levegőbe, és minden nap új és új profilokat gyártani és kezdeni elölről a mások hulyítését....

2019. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bacardiboykvar ***** válasza:
Én biszex vagyok, de meleg vagy bi pasit találni, legalább is számomra nem nagy kihívás, főleg mivel aktív bi vagyok, és talán nagyobb számban vannak az uni, passzív meleg vagy bi pasik. Viszont komoly kapcsolatra szintén biszex nőt találni, na az már keményebb dió sajnos. Szóval ha itt lenne ilyen, az nyugodtan írjon nekem privátot. Amúgy a kélrdezőnek én is a különböző netes ismerkedős felületeket ajánlanám, és azért nem csak kamu emberek vannak fent!
2019. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!