Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesten hol lehet biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet biszex "haver" kapcsolatra találni?

Figyelt kérdés

Már régóta vágyom egy olyan fiú haverra akivel nagyon jóban vagyok és néha lehetne egy kis extra is. Budapesten hol lehet velük találkozni?


18F



2019. márc. 15. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Gödön.
2019. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Suliba ahova jársz ott nincsenek ilyen srácok? Biztos megoldható diszkréten is. Szerintem már ebben a mai világban könnyebb mint nekem anno. :)


28F

2019. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De vannak, szerintem a legjobb barátaim között is, csak félek h ők még sem biszexnek csak viccelődtek és ha én meg nyomulok kínos lesz :/
2019. márc. 15. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Dunakeszin
2019. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szexkapcsolat keresek Jancsiként Pistikével? Vagy mi a kérdés?

Cuki fiúcskák írjatok.

2019. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat itt siman :)

Akar at is ugorhatsz reggel F1-et nezni ha uncsi szorakoztatlak h ne aludj el rajta ;)

2019. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt siman :)

Szoptam mar innen fiukat

2019. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!