Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lányként lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányként lánnyal lefeküdni?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekeltek a lányok de az utóbbi időben elkezdtek nagyon vonzzani.
2019. ápr. 5. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem is várom el hogy ezt egy férfi megértse.
2019. ápr. 5. 17:38
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Leszbis
2019. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
2019. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

""Köszi", hogy lecenzúráztattad a válaszom. Ja és az, hogy a "bi" kategoriában írtad ki a kérdésed az azt jelenti, hogy még nincs minden veszve. Még változhatnak a dolgok.


Most lehet besértődni, de hozzád egy határozottabb férfi illik. Nem ilyen „nyulbéla” féle. Akkor nem merülnének fel benned ilyen kérdések. Olyan aki elkap kutyapózba, egyik kezével hátrahuzza a hajad, a másik kezével meg a s.ggedet csapdossa, miközben jó keményen megrak, hogy az se tudod hol vagy.


Akkor tudnád, hol a helyed, és nem lenne benned ilyen kétely."


Ezt kaptam. :D Az ilyenek mit éreznek? :D

Ki kell ábrándítsalak, nem akarom hogy bármi is változzon.

Nem én cenzúráztattalak, én csak leszavaztalak mert érdemben semmit nem tettél hozzá a kérdésemhez, csak másról írtad le a véleményed ami engem baromira nem érdekel.

Nem sértődtem be mert teljes mértékben hidegen hagy amit írsz. :D

Mostanában amúgy is a lányok érdekeltek jobban, de ezzel most még inkább elment a kedvem a férfiaktól.

A kérdésre válaszoljatok légyszi.

2019. ápr. 5. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is elveszi a kedvem az a sok kanos pasi, aki privátba bombáz mindenféle hülye kérdéssel. Ilyenkor elgondolkozok, hogy lehet jobb lenne ha átváltanék lányokra mert kicsit engem is vonzanak ;)

Bocs a kérdésre nem tudok mit válaszolni, még nem tudom, de egyszer ki szeretném próbálni lánnyal :) Megértőbbek, mint a pasik, nekem legalábbis ez jött le

2019. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Iszonyatosan jó.
2019. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondoltam rá, hogx kipróbálom lánnyal, csk nem volt rá még lehetőségem. :/

19L

2019. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos. :)
2019. ápr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondom,hogy mindenkit csak biztatni tudok, hogyha vonza a dolog akkor vágjon bele. Normális ha először az ember bizonytalan, de biztos vagyok benne aki kipróbálja nem bánja meg. :) Hajrá csajok!
2019. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!