Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudatosan, direkt csinálja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan, direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel. Találkozunk, felmegyünk hozzá, fikmezünk, beszélgetünk. Semmi szexualitás nincs közöttünk. Ő leszbikus.

Viszont témaként mindig felmerül a szex. Tudja, hogy tetszenek a nők, hogy konkrétan ő is tetszik nekem.

Elmeséli, hogy pl éppen pucér, hogy a testápoló beszívódjon, hogy fürdik éppen, hogy hiányzik neki a szex... felcsigázza a gondolataim. viccesnek tartja, hogy feltételezem, hogy ez a egy célzás.


Tudatos, amit csinál? Felkelti az érdeklődésem, aztán elérhetetlennek tűnővé teszi az egészet. Így persze mégjobban akarom. Már folyamatosan ezen jár az eszem...


2019. ápr. 3. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy igen. Határozottan direkt csinálja, hogy pont azt a hatást érje el amit el is ért. De ez igazából nem rossz, valószínűleg ő is vonzódik hozzád.
2019. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyarló ember vagyok, ugye? Meg egyszerű.
2019. ápr. 3. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondhatnád neki, hogy szívesen végignéznéd, ahogy bekeni magát testápolóval. Esetleg be is dörzsölnéd a hátába. Esélyes, hogy nem mondana német.
2019. ápr. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!