Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha barátnőtök előttetek egy nővel lett volna?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de addig amíg velem van nem feküdhet le nőkkel.
2019. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bacardiboykvar ***** válasza:
96%
Szerintem egy komoly kapcsolatban lehet nyugodtan nővel, de felőlem pasival is, csak ne külön, hanem velem együtt tegye. Akkor nem csal meg, nem csap be. Ha ezt titokban teszi, akkor az már megcsalás, mert becsap, hazudik nekem. Szóval a lényeg, ha más nővel akar lenni, mondja el, és legyen, de én is legyek jelen. Én legalább is így fogom fel.
2019. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Pfújj, igen zavarna!Onnantól kezdve már nem is tudnék nőként tekinteni rá.


F/43

2019. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, iszonyatosan jól estek. :) Egy másik kérdés ihlette de már rég meg akartam kérdezni. Nagyon félek elmondani a barátomnak hogy előtte egy lánnyal jártam de most felbátorodtam. :)

Mégegyszer köszi mindenkinek aranyosak vagytok. :)

2019. márc. 30. 21:56
 16/17 A kérdező kommentje:
De privátot többet ne írjatok légyszi, foglalt vagyok. :D
2019. márc. 30. 21:57
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Legkevésbé sem zavarna sőt!
2019. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!