Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt mikor először szoptatok? (férfi nemi szervet. )

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még.

De Miskolcon kiprobálnám.

2019. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Eddig 1x szoptam az fantasztikus volt szivesen ujraznek
2019. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Odaírhattad volna, biszex fiúk / férfiak, lányok / nők tapasztalatát szeretnéd hallani inkább, vagy mindkettőét.


Biszex irányultságú férfiként sokáig fantáziáltam, milyen érzés lehet. 21 évesen volt lehetőségem elsőre átélni. Barátnőmmel, aki szintén bi beállítottságú volt, elhatároztuk kipróbáljuk négyesben másik párral. Első alkalommal a hármas jött össze egy sráccal. Nagyon izgultam, de még jobban izgatott a dolog. Az ágyon elnyúlva párom játszani kezdett az enyémmel, a srác pedig fejem mellé térdelt. Még nem állt neki. Nagyon jó teste volt, szimpatikus volt nagyon, igen kellemes parfüm illattal. Izmos szőrtelenített volt mindenütt. A sajátomhoz képest furcsa érzés volt szemből megfogni, arcom magasságában. Nagyon izgató volt! Próbáltam elképzelni, nekem mi esne jól, úgy láttam, elértem a célom. Nem kapkodtam, lágyan játszottam vele. Simogattam, nyalogattam, bekaptam. Nagyon hamar felmerevedett és igen méretes lett. Alap állapotban sem volt kicsi, de izgatottan igencsak kétkezes lett. (a sajátom is vérpénisz, azaz felpumpálja a vér, de nem ennyire) Akárcsak nő partneremnek úgy férfi partneremnek is jó érzés örömet okozni. Nem vagyok egy túlságosan ideges, izgulós, stresszelős típus, így nagyon hamar élvezi kezdtem a helyzetet. Átnyúltam ágyéka alatt, megmarkoltam kemény fenekét és ritmikusan szoptam. Párom odabújt és felpörögve közelről nézte, néha besegített. Szuper érzés volt, hogy ennyire izgatja őt is! Hozzáteszem, nem sokkal később négyesben is összejöttünk, amikor én legalább ennyire élveztem, mikor párom szeretkezett a másik lánnyal.

2019. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
undorító. és azóta is az. csak azért tesuzem néha,hogy a páromnak jó legyen.
2019. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Férfiként nem nagyon vagyok oda érte. Ha a páromat éppen ez izgatta, hagytam. Nekem is jó volt, de szerimtem a kezükkel sokkal ügyesebbek a nők.
2019. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyszer kipróbálnám kölcsönösben.

25F Bp

2019. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jò volt kár hogy azóta nincs kit 45 passzìv bi
2019. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt Izgultam de jobban élveztem mint gondoltam

Szívesen csinálnám még

bi ffi Miskolc

2019. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.

Igazából magamra/technikára koncentráltam nem izgatott,hogy neki jó e vagy sem (az volt)

Élveztem hogy egy fax van a számban.

2019. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!