Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok már így? 21/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így? 21/L

Figyelt kérdés

Ugyan még nem voltam együtt szexuálisan nővel, de egyértelműen tudom magamról, hogy biszexuális vagyok.


Már több, mint egy éve nem nedvesedek, amikor férfivel szexelek, pedig voltak idők, amikor tocsogtam.

Egy ideje már nem tudok semmi másra gondolni, mint arra, hogy ez azért van, mert legbelül nőre vágyom. Élvezem a szexet férfival, de nagyon nagy hiányerzetem is van. Egyszerűen csak valahogy nem kerek a dolog. Van, hogy kifejezetten rosszul is esik a vaginalis közösülés, de persze néha nagyon jó is tud lenni.


Biszexek, jártatok már így? Miutan lefekudtetek a saját nemetekkel végül fény derült arra, hogy ez volt a gond?!?


2019. márc. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy jó éve vágyom nagyon egy lányra, akivel meg lehet élni vele a szexualitás minden zegét-zugát. Emellett van barátom aki tud erről és azt mondta hogy ha megbeszélem vele, szólok neki akkor nyugodtan próbaljam ki, viszont az megcsalás lenne, de én nem akarom megcsalni.

Mióta ez van én is kezdem kevesbé élvezni a szexet vele, pedig semmiben se lett rosszabb. Néha kedvem sincs, néha meg rámásznék azonnal.

Valószínű hogy ha lánnyal lefeküdnék és kicsit kiélhetném a vagyaim akkor újra minden olyan lenne vele mint régen. De meglehet hogy fény derülne arra hogy a lányok jobban vonzanak.

Nem tudhatod, míg ki nem próbáltad.


L

2019. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Néha én is hasonlóan érzek. Elég sok férfivel voltam és őszintén kevésbé vonz mostanában a szex férfivel pedig van férjem akivel nagyon nagyon jó tud lenni. Én nem mondanám magam biszexnek de annyira izgat, hogy milyen lehet egy nővel, hogy azt elmondani nem tudom, elég régóta foglalkoztat a téma. Én is szoktam azon gondolkodni, hogy ha kipróbálnám akkor lehet, hogy elmúlna a vágyakozás és minden visszabillenne a normál kerékvágásba. Majd egyszer kiderül. :) 25N
2019. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régóta tudom, hogy biszex vagyok. Nem voltam ugyan nővel, férfival élek, de a szexre már nem vágyok vele, mióta megismertem egy nőt, aki tetszik.

Egyszerűen hozzámér a párom és ... a fslra tudnék tőle mászni. A hideg ráz tőle. :/


A nő viszont egyre inkább vonz etéren is, néha ha eszembe jut akaratlanul is elkalandozok... attól tartok, hogy a kapcsolatomnak vége és valószínűleg hiéba igyekszem elnyomni, engem a nők érdekelnek jobban.

Mióta vele randizok sokkal jobban érzem magam, mint valaha.

2019. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm biszex. Amikor lánnyal hancúrozott utána annyira élvezte velem a szexet hogy tocsogott, lucskos volt minden, egy igazi hurrikán volt.

Azt mondta hogyha nővel van utána megőrül azért hogy alaposan megdugjam. A nővel más jellegű szexualitást él át. A kettő nem kioltja hanem kiegészíti egymást.

2019. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!