Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek? 20L

Figyelt kérdés

Egyetemre járunk és osztálytársak vagyunk. Hogyan szerezzem meg? Már régóta szeretem. Mindig rá gondolok. Mindketten úgy tudjuk egymásról, hogy heterok vagyunk, de mindketten küldünk jeleket egymás felé. Nagyon érezni köztünk a vágyat egymás iránt mikor már csak megpillantjuk egymást a suliban. Ha beszélgetünk mindketten zavarban vagyunk és csak nevetünk mint a hülyék. Mit kéne tegyek, hogy előrébb haladjunk és több is legyen köztünk mint barátság?

Arra gondoltam mi lenne ha csak lekapnám egyszer beszélgetés közben mikor ketten vagyunk? Szerintem nem utasítana vissza. Jó ötlet? És ha igen hogy csináljam? Félek nagyon. Ha nem jó ötlet akkor szerintetek mit csináljak, hogy több legyen köztünk, de mégse nekem kelljen kimondani, hogy tetszik nekem, hanem neki?😂 Csak célozgassak a dologra? Direkt csináljak olyanokat, hogy mondja ki hogy szeret vagy kapjon le ő? Úgy értem direkt húzzam benne a vágyat, hogy már ne bírja magában tartani?

Nem akarok én kezdeményezni, félek hogy rosszul sül el, az nagyon ciki lenne és ez elrontaná a barátságunkat.

Tudom, hogy ő is többet akar, de nem haladunk előre.

Mit lépjek?

Mindketten 20 éves lányok vagyunk.



2019. márc. 21. 23:44
 1/5 anonim válasza:
38%
Ha tudod hogy tobert akar o is akkor szerintem hivd el bulizni iszogassatok aztan aludjon nalad egy kicsit piasan mindenki oszintebb es mereszebb es amikor haza ertetek es kettesben vagytok lehet hogy elmondja vagy csak csokold meg ha balul sul el akkor meg mondhatod hogy csak reszeg voltal
2019. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképp se teperd le hirtelen. A legjobb megoldás a fokozatosság. Mindig egy picivel több puszi, hosszabb ölelés, merészebb érintés. Utólag se tudd pontosan visszaidézni, hogy mikor is volt az a pont, amikor a barátság átfordult szerelembe. Nem is kell egy ilyen alkalomra görcsösen rákészülni, jönni fog magától. :)
2019. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kezdj el a leszbi témáról beszélgetni vele. Figyeld a reakcióit,hogy mennyire nyitott. Ha lazán kezeli a dolgokat. Akkor merészebb területre terelheted a dolgot. Mint például,hogy "te kipróbálnád?"

De ha vannak oda vissza jelek.Akkor nem lesz nehéz elkezdeni a beszélgetést.

2019. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel magadhoz, kicsit iszogassatok, hogy feloldódjatok.

Hidd el nekem 1-2 sör is elég melegként, hogy kicsit merészebb legyek :)

Játszhatnátok is valamit, mondjuk felelsz vagy mersz? Piálással egybekövetve, ha valaki nem akar egy dologra válaszolni, vagy megcsinálni, lehúz egy felest például.

De itt fel tudsz neki tenni kérdéseket? Például csinálná-e 3-asban? Ha igen milyen felállásban? (le tudod szűrni, zavarná-e még egy csaj jelenléte szexben).

Vagy mersznél, kérj csókot :D

2019. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett????????????????????????????????????????????
2019. szept. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!