Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tanácstalan vagyok, szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, szerelmes vagyok egy lányba. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

3 honapja ismerem.. Együtt járunk röplabdázni nagyon sokat beszeltünk es beszélünk minden nap. Ugy erzem szerelmes vagyok ebbe a lányba. Ő az eslő lány aki irant igy erzek. Tudom hogy szeretem őt, nem csak "beképzelem". Szeretném ha több lenne barátságnál hogy mondjam ezt el neki? És ha ő nem a lányokat szeretni?

17/L



2017. dec. 3. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de rossz kategória.
2017. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De ő is szereti a lányokat? Hozz fel neki vmi leszkus témát, film vagy akármi és ha jól reagálja le akkor bátrabb lehetsz a saját témádd is neki. Nem kell sokat kertelni ezen szerintem. A kevesebb több. :)
2017. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megprobálok vele ilyenekrol beszélni köszönöm a segítséget :D
2017. dec. 3. 16:55
 4/4 anonim válasza:

Ha nem is mondod ki teljesen, de tudtára adhatod apró érintésekkel, megpróbálhatsz flörtölni. De először valahogy meg kell tudni, hogy ő szereti-e a lányokat. Ha nem a lányokat szereti, ne ess kétségbe. Nekem is volt egy nagy szerelmem, de ő teljesen hetero, ezt tudtam, így sosem léptem. Ha már tudod, hogy nem a lányokat szereti, akkor tovább tudsz lépni. Tudom, hogy nagyon sz.ar tud lenni az ilyen. Én pl sosem gondoltam volna, hogy valaha megtalál a nagy szerelem, erre most boldog kapcsolatban élek egy non-binary emberkével.

18/L

2017. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!