Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első szopás, amit sráctol kaptatok?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett érdekelni a dolog,hogy milyen lenne,és kíváncsi vagyok hogy nektek hogy alakult,pár tapasztalat stb...
2019. márc. 20. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
engem nem szoptak le, mert nem érdekelt sosem, de én mikor szoptam, hú a csávó akkorát élvezett, mintha még életébe nem lett volna szexuális aktusa, annyi cucc kijött belőle, hogy majdnem megtelítette a számat teljesen, jó is volt örömet okozni így valakinek :) kíváncsi volt, hogy milyen érzés és elmondta, hogy messze a legjobb amit eddig nőtől kapott.
2019. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
#1 most akkor nő vagy ferti vagy?
2019. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kalandom egy bi, vagyis inkább kezdő sráccal. Van barátnője 30-as pasi, szerette volna kipróbálni, milyen ha egy srác furulyázik a szárszámán, hogy tényleg a fiúk jobban csinálják-e?

Én belevetettem magam, látszott rajta, hogy elég félénk és visszahúzódó, rávetettem magam, annyi cucc jött a farkából, hogy az hihetetlen, látszott rajta a megkönnyebbülés.

2019. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Még sosem szoptak le. Heteró vagyok és van barátnőm. Ugyanakkor egyre,többet fantáziálok arról, hogy egy férfi leszopjon. 27 éves vagyok
2019. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó adni ès kapni is szeretem
2019. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam amikor először leszopott egy 28 éves srác. Elég tapasztalt volt és jól csinálta ezért elég hamar elmentem. De nem cikizett hanem a számba adta az ővét. Na ezt is nagyon élveztem,hamar beletanultam. :) Mire a számba élvezett már újra állt a farkam és akkor már tovább bírtam a szopatást. Az egy jó nyár volt. :)

42 bi Ffi

2019. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ügyetlen volt, de mivel nagyon jó érzés volt maga a tény, hogy végre egy fiú szájában voltam, 2-3 perc múlva telespricceltem neki. Legközelebb már ügyesebb volt, és egy kicsit még el is nyújtotta :)
2021. okt. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!