Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy nem túl szép nőnek kinél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl szép nőnek kinél van több esélye, a nőknél vagy a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az illető intelligens, tanult, és társának is olyat szeretne.
2019. márc. 18. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Férfiaknál, a nők felszínesebbek, vagy is inkább egysíkúbb az ízlésük, a férfiak "színesebb" egyéniségek, mindenféle van közöttük.
2019. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nehèz kèrdès mert a fèrfiaknak minden mindegy csak punci legyen.

Viszont a nők kevèsbè nèzik a külsőt, inkàbb a belsőt, a fèrfiakra jellemző hogy egy ùgymond "csùnya" nő nem kell nekik..


Szerintem a nőknèl lenne nagyobb esèlye hosszùtavù kapcsolatra. Szexre pasiknàl.

2019. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Is-is. Szép, csinos nő mellett is láttam már nagyon csúnya lányt.
2019. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

a szépség relatív

nem tudom kiről szól a kérdés de tuti nem rólad mert ha intelligens lennél akkor ezt tudnád.

2019. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
kérhetnék egy képet?
2019. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

A férfiak válogathatnak az ismeretségi körükben lévő 2-300 nőből. A nők akik a másik kapura játszanak ismernek kb. 10 szintén zenészt, ebből 5 az valamilyen szinten az exük, 2 haver és az is marad, a maradék háromból jó ha kettővel megvan a kölcsönös érdeklődés.


Igen, a heteró csajok válogatósabbak amikor a külsőről van szó. Leszbikusok, bi csajok? Jóval kisebb az a halastó amiben lehet pecázni.


Az is biztos, hogy egy bizonyos mértékű bifóbia sajnos van leszbikus körökben, de az ilyet hagyni kell a francba. Elismerem, az is igaz, hogy nagyon sokan csak "unikornisokra vadásznak" vagyis alkalmi harmadiknak kellenél.


Szóval statisztikailag: pasiknál, de nem azért mert a nők finnyásabbak. Ha viszont találsz egy nőt, ő sokkal inkább komolyan fog venni.

2019. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor ugy nezek ki mint egy srac es igy is allandoan fel akarnak szedni a sracok. :D Szoval ugy erzem sokszor, hogy nekik mindegy, csak punci legyen (Bar akkor miert pont en, mikor meg van ott csomo masik szep lany? :'D). Mondjuk jofejnek es intelligensnek is tartom magam, meg kedves is vagyok veluk, amig nem adnak okot az ellenkezojere. Ugyhogy bizonyos ertelemben ebben a kategoriaban vagyok szerintem, mint te. Csajoknak meg nem is igazan kellettem, vagy akinek igen, azok hulyek voltak... aki meg nekem, annak en nem. :) Szerintem amugy butasag az, hogy nem valogatunk ugy, dehogynem. :D En igenis baromira valogatos vagyok es ezerszer jobb szinglinek lenni, mint rossz kapcsolatban. Ugyhogy nem jonnek ossze olyannal, aki nem vonz kulsore is elegge. Ha a lany akivel meg ismerkedek biszexualis, az pont nem erdekel. De az teny, hogy a bifobia gyakori, meg akkor is ha sokan leszbi kategoriaban lepontoztak az iment az oszinte szerintem nagyon gyakori valaszom miatt. :D Egyebkent meg nem kell mondani elejen, hogy biszex vagy, vagy ha mondod vedd ugy, hogy az ertelmi szinvonal itt ki van szurve mar. Aki ertelmes azt szerintem nem zavarja. Meg ott senkinek nem lehet panasza, ha azt mondod, hogy siman leelned az eleted no mellett es out is vagy. :)

Ami egyebkent parabb es megkerdojelezem vele a kerdesben szereplo intelligenciat, az a kerdes letezesenek tenye. Ilyet ertelmes ember nem kerdez, onbizalomhiany ide, vagy oda, de azon mindenkepp tessek dolgozni, ez nem a kulsod miatt kell, hogy jojjon, hanem a belso miatt. En igy csinaltam, tudom javasolni es hajra hozza. ;) Ami meg nem tetszik magadon es valtoztathato mutet nelkul es egeszseg megorzese mellett, azt meg csinald, minden mas csak kifogas.

2019. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A nőknél,mert nekik érzelmiintelligenciájuk is van.

A férfiak csak mennek a f aszuk után. Nagyot fogsz csalódni ha pasival kezdessz, ert orrba-szájba fog dugni,szopatni,aztán kidob. De te tudod. Ha megéri az önbecsülésedet adni a f a szért akkor hajrá.

2019. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!