Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Alváshoz készültünk, nem csináltunk semmi extrát, csak simogattuk egymást, és egymáshoz bújtunk.. Viszont egy idő után azt vettem észre, hogy úgy benedvesedtem, mint még soha.. Nagyon vonzó lány volt, és jól esett a simogatása, viszont azt nem tudom, hogy ez azért volt mert annyira vonzódtam hozzá, vagy csak egy természetes testi reakció a simogatásra.. Bocsi ha nem elég érthető, nem tudom hogy írhatnám le normálisan.
2019. márc. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
persze minden más nap ez van velem
2019. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege (ami kimaradt) az lenne, hogy ilyen hetero lányoknál is (vagy legalábbis akik annak hiszik/érzik magukat..) előfordulhat-e?
2019. márc. 15. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán. Anyád is simogat oszt mégse leszel nedves, érted mire gondolok. Kell ehhez azért vonzódás.
2019. márc. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!