Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, valaki el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, valaki el tudna képzelni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, szintén biszex. Csak elméleti síkon kérdezem, még nem volt ilyen tapsztalatom és nem is itt akarok ismerkedni.

Tehát, hogy “kapcsolatban”vagy egy lánnyal, akivel kb olyan barátság extrákkal a dolog, tehát, hogy elmentek ide-oda, beszélgettek mintha legjobb barátnők lennétek, szex is van néha, de semmi kötött dolog. Közben mindkettőtöknek lehet pasija, akár komoly kapcsolat is. (Ez még nem jelenti azt, hogy hármasozni, négyesezni kéne.)

Ti tudnátok így élni? Onnan jött a kérdés, hogy felmerült bennem, hogy bár férfival vagyok kapcsolatban, hiányzik egy kicsit a női energia, összebújás stb, de csak úgy, hogy nincsenek “megkötve” a felek, mindenki azt csinál, amit akar, akkor találkoztok, amikor jól esik. Leszbikus lány gondolom nem menne bele abba, hogy nekem mellette pasim is legyen, de talán egy biszex igen, ha közben ő is ismerkedhetne szabadon. Vélemények?


2019. márc. 14. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én belemennék

21B/L

2019. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is.


20/B/L

2019. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️
2019. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ilyen barátnőt keresek. ^.^ Eddig nem túl nagy sikerrel.


19/L

2019. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írjon, aki még így gondolja. ;)
2019. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Még hogy a lányok hűségesek... 😀 Akkor ez sztereotípia.
2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ennek a hűséghez semmi köze. Akkor lenné(n)k hűtlenek, ha a másik háta mögött járnék össze valakivel, de itt pont az a lényeg, hogy a felek tudnak egymásról.
2019. márc. 15. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is benne lennék ilyenben, de hogy kapcsolatban van a másik fél és azt kamuzza a párjának,hogy jajj X-el megyünk shoppingolni,meg csajos buli majd holnap jövök stb aztán közben meg szexelünk mondjuk nálunk vagy egy kivett szobában. Hát nem tudom.


Lehet azt nem bírnám megtenni.


Én ha pl szerelmes vagyok,szeretek valakit nem bírnék másra nézni, tudom,mert fél évig kb így voltam, se más férfire se nőre nem tudtam nézni. Tény,hogy akkor a pasi hülyített,meg volt ez az,de aztán koppantam.

Lényeg a lényeg akkor nem néztem senkire sem, sőt bárki úgy közelített,olyan szépen koptattam le :D

Szóval magamból indulok ki ilyen téren.

Biztos szereted azt a fiút?


Tuti fogsz találni lányt,egyébként csak sajnos ez is rizikós,mert mi van ha ez a lány idővel többet kezd el irántad érezni? Hiszen azért mivel sok mindent megosztotok egymással,eljártok ide oda,mint legjobb barátnők, aztán időnként megy az össze bújás,együtt alvás,szex.. Egy idő után te vagy a másik fél többet fog érezni,szerintem.

Én ezért sem vállalnék be ilyet,hogy a másiknak kapcsolata van.


Persze ez csak az én meglátásom,véleményem.

Mondom úgy,hogy sajnos nővel úgy igazán nem tudtam kiélni magamat.

Ezért is örülnék kezdetben egy barátság extrákkal dolognak :D


26/L

2019. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Haho, olvassunk mar a sorok kozt. Eppen az elozo valaszban irtam le, hogy szo sincs arrol, hogy a hata mogott csinalnam, mindenki tudna mindenrol.

Igen szeretem (bar inkabb ferfi, mint fiu:D), de ettol fuggetlenul egy ferfi es no teljesen mas, ferfiban nem is vagyom masra, o a tokeletes, de attol meg hianyozhat a noi nem egy kicsit.

2019. márc. 15. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja,hogy mindenről tudna, az úgy más,ha ő is beleegyezik ebbe.

Ettől függetlenül ott van,hogy mi van te vagy a másik lány többet kezd el érezni :)

2019. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!