Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mást is jobban izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is jobban izgat az orális szex autóban, mint bárhol máshol?

Figyelt kérdés
Jah és sajnos pasi vagyok :D 23/F

2019. márc. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos az autót előbb vezetni kellene megtanulni, utána jöhetnek az extrák. Miután az indexet az autósok fele nem ismeri, és sok más szabályt sem, még egyelőre menj vissza tanulni. Utána majd használhatod az autót másra is, ha eredeti funkciójában jól tudod használni.
2019. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Engem bármilyen helyen izgat az orál adása kapása egyaránt.

Ez nem helyszín függő.


L

2019. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Vezetés közben a jó sofőrök se szopkodják egymást, nem hiányzik, hogy mások szenvedjenek komoly sérülést az ő f#szságuk miatt.
2019. márc. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
számomra izgalmas kocsiban
2019. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Többen kenyeztettek már autóban és volt olyan esti igazoltatás közben amíg a rendőr az autójánál volt az kegyetlen gyors magömléshez vezetett
2019. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem izgat jobban, hogy autóban szopok, vagy szoptatok, mint bármilyen más lehetőség. Ami izgatóbbb lehet, az a hely. Nem mindegy, hogy egy forgalmas parkolóban, fényes nappal orálozok, vagy egy eldugott erdei úton, éjjel, a sötétben.
2019. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazabol nekem is mindegy

Ha mar eljutok vkivel oda akkor barhol le**opom

2019. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az ágynak a híve vagyok, de ha már ott vagyunk, ott mást is lehet csinálni.. :)
2019. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sz*pni bárhol szeretek, ahol kettesben vagyunk és nem látnak, de szex kényelmetlen a kocsiba, nincs hely, kevés póz oldható meg és ha már sz*pok utána szereem, ha máshol is belémhatolnak. Persze egy ilyen ismerkedős első tali után, hazavisz és hazafelé megállni egy nyugis helyen, olyankor szívesen áthajolok :P

29/F

2019. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoptam már kocsiban izgató volt de igazából mindegy csak legyen kit szopni
2019. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!