Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen ízű a pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű a pénisz?

Figyelt kérdés
Kölcsönös orálba benne lennék, vagy csak a partner részéről, csak nem tudom milyen ízű mert nem probáltam még
2019. márc. 8. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó, partnertől és helyzettől függ.

Ha előtte mosta meg, akkor egy kicsit tusfürdő, de sokan kiverik mielőtt talizunk, azt is megérzem rajta, van egy jellegzetes íze, illata. De sajnos találkoztam olyannal is, akinek rábuktam és fura íze volt és szaga, kiderült, hogy mielőtt jött, annyira be volt indulva, hogy elkapta az asszonyt még... el is küldtem a fenébe, azóta óvatosabban kapom be, alőtte körbe szagolom XDXD

De ha szexeltünk és utána kapom be, akkor meg gumit érezni rajta. Szóval, helyzettől és partnertől függ.

De amúgy igen van egy alap íze, amit nem tudok mihez hasonlítani,@ ízű. Szerencsére a 90%-nak ilyen, de sajnos belefutottam már pár érdekes emberkébe.

De ha fokhagymát fogyasztott az illető, azt is érezni ott lent, dohányosnak is más, bár az már előváladék miatt.

29/F

2019. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!