Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok titeket mennnyie izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket mennnyie izgat kinyalni egy masik lany feneket ha tetszik?

Figyelt kérdés
lanyok

2019. márc. 2. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát gyerekek gerekek, mitől lettetek ilyenek ?

Mármint az egész életformátok erről szól. A folyamtos beszólogatás, lekostolás, cinikusság és pejorativ megmozdulások.

Nem mindegy ki irta ki a kérdést ?

egy 12-éves kisgyerek, vagy egy pszichopata, vagy egy 78 éves nagymama ? tökmindegy.

Van egy kérdés, ami ugye ilyenformán absz.személytelen, és jöhetnek a válaszok és válemények.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy bárki bármit kérdez, az tutti hogy a 3. válaszoló lekostólja-beszólogat a kérdezőnek.

Komolyan súlyosak vagytok :-)

De kint az utcán is ezt látni, állandóan a másik b...sztatása, lekostolása, ha valkihez hizzászólsz az utcán, azonnal gyanakvás x1000 a reakció, semmi mosolygós válasz egy egy kérdésre.

Ennyi.

2019. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Mellesleg én minden lány, akivel együtt voltam, fenekét IS !!! elnyaltam, főleg 69-ezés közben, de ha hanyatt fektetve folytattam, akkor is. És amikor már a popsijáig elázott, akkor nagyon atomfinoman elkezdem körbe körbe szinte cirógatni a popsilukat. Eddig mindegyik megőrült tőle és nagyon lassan, szinte mm-ről mm-re becsúszik az egyik ujjam is. Elsőre csak max. 1 cm-re és lassan mmozgatom, nem ráncigálom ki-be. Csak szt veszi észre hogy akkorát élvez, mint még soha.

Na ha erre ráérez, utána már nyert ügy, mert nem "este megbeszéltük az anált" műsor lesz, hanem 5-10 ilyen élmény után ő IS!!! akarja majd.

Hát ennyi.

2019. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Eric Griffin ***** válasza:
100%
11 és 12 feltételezem ugyanaz a személy. Tök mindegy, hogy ki írta ki a kérdést, akár egy pszichopata nagymama is lehet, aki 12 évesnek képzeli magát. A probléma az, hogy gyökér. Olvasd vissza a válaszokat. Kapott egy olyat, hogy undorító. Erre egyből nézd meg, hogy reagált. Még jó, hogy mindenki savazza az ilyet. Tegye fel úgy a kérdést, hogy csak azoknak szóljon, akiket érint és szeretik csinálni. Véleményt kért és mindenkiét. És igen, most te is fogod kapni a savat, mert te meg tipikusan az az ember vagy, aki elsüti mindig az "ezért tart itt az ország ahol..." dumát, közbe pont, hogy neked kéne elgondolkodnod. De abban valóban igazad van, hogy sok a gyökér, aki indok nélkül gyökér, csak ez most éppen nem ez a szituáció.
2019. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy sütöm el az itt tart az ország.... dumát soha.

Csak egyszerűen nem kerülök kapcsolatba olyanokkal, akik folyamatosan csak lehúznak mindent és lekostólnak. Én kicsit máshogy élek, bocs.

De ettől még észreveszem a savazást :-) És néha néha szóvá teszem.

Ennyi. Halálosan kiegyensúlyozottan élek, élhetek, kizárva a savazókat magam mellől :-)

2019. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pannacicoka ***** válasza:
A punciát igen
2021. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!