Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez a férfi biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a férfi biszexualis?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit , aki zenesz es meselte hogy sok homokos baratja van , mert sok van ebben az ágazatban.

Ezzel baj nincs , de azt mondta hogy mindig inkabb a meleg pasik tarsasagat kereste , mert nagyon kedvesek .

A hetero pasik közul sokan túl machók és nem birja ezt a hetvenkedést

Ö maga is femininnek vallja magát , gyerekkorában ezért az apja szigorúan fogta .

Viszont többször volt házas , öt felnött gyereke van es szeret nökkel flörtölni , szexelni



2019. márc. 2. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Lehet tényleg csak az van amit leírsz. Sem több!

Egy érzékenyebb heteró férfi SIMÁN mondhatja ezt...

2019. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Viszont biztos van valami gond a férfi-képével, talán az apja miatt. Azért lássuk be, hogy nem minden heteró pasi nagyképű majom.
2019. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem.

A melegeknél nem a hajtádobálókra kell godolni, lehet olyan barátai vannak akik férfiasak, és tény, hogy a melegek sokkal elfogadóbbak minden téren.


Az hogy valaki feminim,nem jelenti azt hogy meleg vagy biszex lenne, nekem is van pár ilyen ismerősöm.

2019. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A finomabb, érzékenyebb lelki alkat nem azonos a biszexualitással.
2019. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!