Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi történik velem segítség?! F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem segítség?! F

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok és már lassan több éve van az hogy nem tudom ki vagyok ezalatt az orientaciomat értem. A fantaziamban csak a férfiak izgatnak szexuálisan viszont velük nagyon nehezen jutok el romantikus gondolatokig

Nők nem szoktak megjelenni a fantaziamban azonban mindig van 1 vagy 2 lány az osztályban aki először érzelmileg megérint ezután elkezdek vele fantazialni elsősorban nem szexről hanem az egyuttalvasrol ami számomra nagyon izgalmas és sokkal jobban ki tud elégíteni a gondolata mint a sima szex. Meg semmiféle szexuális tapasztalatom nincs de már nagyon régóta kb 7 hónapja képtelen vagyok eldonteni h most merre húzok? Amit fontos lenne megemlíteni h nagyon felek attól h meleg vagyok ugyanis én soha nem gondoltam magamról ilyet csak ez a pár hónapja biszexkent el tudnám magam fogadni sőt lehet meg tetszene is egy kicsit

Minden nap szorongok a gondolattól h meleg vagyok és az életemet egy férfival kell leelnem de ezt nem akarom ki akarok próbálni új dolgokat mint pl a fiúszex de belehalnek ha meleg lennék

Kérlek főként biszexek akinek van tanácsa vagy akivel tudnék erről beszélgetni írjon mert nagyon felek és már hónapok óta nem tudok aludni előre is koszi a NORMÁLIS valaszokat



2019. márc. 1. 15:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést az elején rosszul irtam nem több éve hanem több hónapja van bennem a kérdés *
2019. márc. 1. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha biszex vagy meleg vagy?

Te saját magad nem fogadod el ez a baj.

2019. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
irj ram szivesen mesélek
2019. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak serdülőkori erotikus képzelgések, mivel az agy megfelelő területei még nem álltak rá egyféle határozott működésre és érzékenyen reagálnak mindenféle erotizáló ingerre.
2019. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

HUUU nagyon bőlére eresztettem, ne harai,

elfelejtettem beleírni, hogy először azt hittem biszex vagyok, de most már egyre jobban úgy gondolom hogy nem


Hány éves vagy? Nem vagyok fiu, de jártam ugyanebben a cipőben, vagy legalább is hasonlóban. nap mint nap töltöttem ki a "Meleg vagyok?" "Biszex vagyok?" "Leszbikus vagyok?" kérdőíveket, de nem kaptam megfelelő választ csak annyit tudtam hogy nem vagyok hetero. Nekem nagyon sok időbe telt felismerni, rájönni hogy pontosan mi történik, És persze elfogadni... Sokan nem gondolnák de ez a legnehezebb:(


Egyébként ha szorongsz a gondolattól, akkor ne erőltesd, lehet csak kíváncsi vagy, ami megesik, ha le tudnád élni az életed egy lánnyal és nem ugy hogy: Na majd valahogy túlélem, vagy hogy biztos lesz egy aki nem olyan rossz, akkor nem vagy meleg.


Amit írtál hogy érzelmileg megérintett egy lány, szerintem akkor is lehet ha meleg vagy, nekem volt egy srác, akit csodáltam, személyisége nagyon szerethető volt, éreztem egy kis vonzódást ( ugyhogy ELDÖNTÖTTEM hogy ő most teszik nekem, ez még akkor volt amikor nem tudtam hányadán állok, és próbálkoztam, csak azért írom hátha magadra ismersz)


Én is szorongtam, ezzel most ellene megyek annak amit az előb írtam, de először engem is kirázot a hideg, sírtam stb... Úgyhogy a legokosabb dolog amit mondhatok az az hogy ne akarj előre szaladni, úgyis kiderül majd, és hidd el hogy ha megtalálod a párod nem fogod azt mondani hogy én ez nem akarom:)

2019. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2019. márc. 2. 20:06
 7/10 A kérdező kommentje:
És miért van az h valóban jobban megmozgatja a fantaziamat egy férfival szexelni és ez is fontos h férfival és nem fiuval de vmiert úgy érzem h nem lennék képes meg csókolni egy férfit vagy ha megis tennem (ami valszeg részegen fordulna elő )akkor is olyan idegen érzés lenne viszont olyan jól esne néha csak egy csók egy lánnyal és utána már lehet menne a szex könnyebben vagy nemtudom lehet bemagyarazom magamnak de akkor is távol fog tőlem állni a színtiszta homoszexualitás
2019. márc. 2. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem a problémádat. Velem is hasonló volt 16 éves koromban. Több, kevesebb sikerrel csajoztam, de valahol a tudatom mélyén éreztem, hogy a fiúk, vagy inkább a férfiak is érdekelnek. Igaz, 13 évesen már túl voltam az első egymásnak kiverésen. Nekem se ment könnyen önmagam elfogadása. Ebben nagy szerepe volt a családi, társadalmi háttérnek. Bűn és büntetendő volt, ha valaki a saját neméhez (is) vonzódott. A húszas éveimben jártam már, amikor egy határozott, de nem erőszakos férfi megadta a végső lökést, hogy merre is tartok a szexuális beállítottságomat illetően. Nem bántam meg, hogy megtörtént, nem volt utána bűntudatom. Félszabadultnak éreztem magam, hogy engedtem, hogy az a férfi leszopjon. Ez a felszabadultság érzés aztán akkor teljesedett ki, amikor pár nappal később én vettem a számba egy másik férfi farkát, és lövettem tele a számat friss spermával, amit le is nyeltem.

Lehet, neked is az hiányzik, hogy valaki rád figyelve, de határozottan olyan szexuális élményt adjon, aminek hatására el tudod fogadni, hogy téged nem csak a lányok, hanem a fiúk/férfiak is érdekelnek.

2019. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Heteroromantikus biszexuális vagy.



Vagy heteroromantikus homoszexuális?! Fakk tudja már, annyi szexualitás van...

2019. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még majd 10 ev mulva tudni fogd mennyi az annyi
2019. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!