Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ítél el minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítél el minden pasi azért mert bisex vagyok?

Figyelt kérdés
Akárkinek elmondtam mindenki rossz véleménnyel volt vagy akkor már hármasban akarta csinálni csak mert a lányokat is szeretem.24l

2019. febr. 28. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg akkor nem jó arcokkal voltál eddig. Nekem eddig minden pasi akinek elmondtam elfogadó volt velem
2019. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Ha kétkapura játszol,akkor miért is vagy felháborodva hogy ha hármasozni akarnak veled?
2019. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Én azért azért nem díjaznám, mert akkor ezek szerint a barátnőm egy olyasvalamire vágyik amit én soha nem fogok tudni megadni neki. Alpárian fogalmazva: a farkam nem lesz neki egyszer csak elég, márt időközben kitalálja, hogy akkor ő most puncit szeretne
2019. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátnőm is biszex. Nincs ebben semmi rossz.
2019. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Gulit, neked nem a biszexek miatt nem jut nő,azért szrnak rád a nők, mert egy frusztrált vén fsz vagy, le merem fogadni menyétarcú,ráncos,őszülő proli, aki minimálbérből vedeli az olcsó sört az elnyúlt mackónadrágjában :D
2019. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem egészséges dolog. Aki elfogadja az úgyis hármast akár nem többet. De jól mondja az előttem szóló, előbb utóbb hiányozni fog a női társaság és az csak probléma lehet. Ajánlom hogy keress biszex fiút akkor nem lesz ilyen gond, de számíts a swinger ajánlásokra! Ha ez nem fér bele akkor fogadd el hogy az elutasítás is benne van. Én se kezdenék biszex nővel tapasztalatból.
2019. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki emiatt elitél az prűd idióta.


A hármasozás viszont szerintem mindig előfog kerülni,akkor is ha nem erőlteti, de legalább egyszer ráfog kérdezni mindenki, hogy benne lennél-e egy bizonyos szituációban.

2019. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bírom, hogy a sok biszex egysejtű mindig lepontoz :D mivan fáj az igazság?

Tudom jön a kontra, hogy nekem nem fáj e a hülyeség? Hát... Fáj de a ti hülyeségetek az jobban xd

2019. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Én egyáltalán nem ítéllek el, akik elítélnek elég begyöpösödöttek lehetnek, vagy félnek hogy lelépsz egy nővel..

Én a hármast sem erőltetném feltétlenül.

2019. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Na akkor lássuk harmadjára...


Szóval a génhibád miatt ítélnek el és az önzésük miatt mert mindegyik kamgörcsös magának akar élvezkedni a hármassal, akkr lenne fer ha hagynának téged kiélni nőkkel is csak kettesben.


F/42

2019. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!