Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan nö aki 30 vagy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nö aki 30 vagy 40 felett már csaladoskent kezdett egyre jobban érezni biszexualis vagyat?

Figyelt kérdés
nök!!

2019. febr. 28. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2019. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne???? Az ėn kiszemeltem is az szerintem , remélem....
2019. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aki nem erintett és barom az minek valaszol?sose ertettem
2019. febr. 28. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfiak és nők között is vannak, akik már családdal a hátuk mögött 30-40 éves korukban, vagy még utána kezdenek vágyat érezni a saját nemük iránt. Ők már előtte is látens biszexek voltak, csak a társadalmi, családi elvárásoknak való megfelelési kényszer hatására elnyomták magukban ezt a vágyat. Ez sikerülhet egy ideig, de elő tud jönni, akár a legváratlanabb pillanatban is.
2019. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én ismertem ilyet. Unokatesóm felesége 2 kisgyerek után rájött, h a nőket szereti. Ott is hagyta szegényt gyerekestől, nem is akar róluk tudni. Az ilyet szívlapáttal...


(A leszbi hadosztály kedvéért persze, biztos van pasi is, aki ilyet csinál, meg ffival is leléphetett volna, de én a kerdésre válaszoltam)

2019. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
A leszbihadosztály üzeni hogy sokatokra vár még ez a sors;-)
2019. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42 évesen , a magyar átlagot nézve, te 7-10 év múlva kihalsz :'-)
2019. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A #6 leszbi hadosztálynak: kire gondolsz, kinek üzensz? A 3 es 5 éves gyerekekre, akikről lemondott az anyjuk és nem akarja őket látni? Ez attól független undorító, hogy valaki melyik kapura játszik. A kérdesre válaszoltam, nem vitát akartam nyitni.

Egyébként honnan veszed, hogy minden nő beb.zul és lelép? Attól még, hogy biszex valaki, nem kell, hogy csalja a párját.

2019. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
A női párját természetesen nem kell. De ha a párja csak egy férfi akkor nyugodtan lehet és fogják is;-)
2019. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
9-es nem, nem fogják. Attól, mert biszexuális valaki, még nem lesz egy ótvar K.
2019. márc. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!