Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van barátom, de egy lány is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de egy lány is megtetszett most?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nemsokára 20. Kb 1 éve vagyok párkapcsolatban (ez az első kapcsolatom) előtte csak két fiú volt az életemben és "járogatásnak"sem nevezném a dolgot. Semmi extra. Nagyon boldog vagyok a barátommal és szerettjük egymást. 2 hónapja már összeis költöztünk. Egy albérletben vagyunk. Pár hete ismertem meg a haverjának a nővérét. Nálam 2 évvel idősebb. Sosem éreztem az előtt vonzalmat nők felé, tényleg soha semmi! De az a lány nagyon tetszik. Gyönyörű és lesbikus. Volt alkalmam beszélgetni vele párszor amikor összejött a társaság, szerintem szimpatizál velem, de ennyi. Azóta sem tudom őt kiverni a fejemből és sokszor gondolok rá, várom pl,hogy mikor találkozhatok vele újból. Szerintem nem mostanában. És talán nem is baj, de azóta elbizonytalanodtam. Lehet,hogy biszex vagyok? Már olyan gondolataim is voltak,hogy megakarom csókolni vagy csak megérinteni. És bűntudatom is van közben (most is), mert közben van barátom és erről semmit sem tud. Nem akarom neki említeni sem, de egyre inkább érdekel mindkét nem. A férfiak is és a nők is. De nem akarok a barátommal szakítani. Nagyon szeretem őt és tényleg hihetetlenül hálás vagyok,hogy ismerhetem őt. Rossz belegondolni is,hogy mi lenne ha nem lenne már velem. A többes szex szóba sem jöhetne! Ez 1000% a párom egyáltalán nem nyitott kapcsolaton belül az ilyenre. Ezt csak azért írom, mielőtt valaki mondaná,hogy d..unk hármasban. Hogy lehet elnyomni azt amit jelenleg érzek? Zavar rettentően!


L/19 F/23


2019. febr. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell elnyomni, mert csak annál rosszabb lesz! Ki kell próbálni, át kell élni és majd a tapasztalatok bírtokában eldönteni, hogy mit fogsz tenni a jövőben!
2019. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell szakítani a barátoddal.

Ha biszexuális is vagy, bármikor jöhet olyan férfi (is) az életbe, akit vonzónak fogsz találni. A párkapcsolat lényege, hogy kitartasz amellett, akit szeretsz, akkor is, ha nehézségek és kísértések vannak.

Attól, hogy valakihez vonzódsz, még nem kell rögtön ágyba bújni vele.

2019. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, hogy bi vagy. Nehéz időszakon mész keresztül kérdező és igazából rajtad múlik, hogy mi fog történni. Ugyanúgy megkívánhatsz más pasit is, mint nőt, mindkét esetben válaszút elé helyez téged a párkapcsolatodban. Te döntesz, hogy megcsalod-e a párod vagy sem. Hasonló cipőben jártam én is, szerencsére én ezt meg tudtam beszélni a párommal. 24N
2019. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló tökéletes választ adott. Ennél több nem is kell.
2019. márc. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!