Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,a legjobb barátnőm 20 éves.

Hétvégente általában vagy én vagy ő alszik nálam,ilyenkor filmezünk ,beszélgetünk vagy bulizunk.

Kb. 1 hónapja vettem észre azaz 2x volt olyan alkalom hogy amikor együtt feküdtünk le aludni arra ébredtem fel hogy simogatja a kezem,a combom,volt hogy a combom belső részét is és közben maszturbált.

Egyszer még az ismerkedésünk elején megkérdezte benne lennék e egy közös masztiba,de rávágtam hogy áh nem. Amire ő: Hát én is vicceltem csak!!!

Igazából nem tudom hova tenni ezt a dolgot nála, nem mondom hogy zavar sőt izgató talán még számomra is de szeretném ha őszinte lenne velem. Ma is megyek hozzá át este de nem tudom hogy mondjam el neki hogy végig fent voltam amikor azokat a dolgokat csinálta. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Veletek esetleg történt már hasonló?



2019. febr. 23. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani neki hogy ébren voltál, simán csak megcsókolod és akkor nem hozod kellemetlen helyzetbe és ő is megtudja hogy te is benne vagy.
2019. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló, én belementem és nem bántam meg. Ha benne vagy szerintem is a tudtára kéne adni. Történt-e valami a hétvégén kérdező? 21L
2019. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!