Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van sok biszex srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok biszex srác, aki papíron biszex, de még egy nőt is képtelen volt lefektetni, nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés

Na ez tényleg olyan erőltetettnek hangzik, mintha csak azért próbálgatná srácokkal, mert béna a csajozáshoz. (Oké hogy biszex, de hogy legszívesebben inkább barátnője lenne ha tehetné, így értem.)


Én is bi vagyok, de előbb voltam lánnyal, mint sráccal és kétszer annyi lánnyal is voltam. Hogy is mondjam, de ti is tudjátok, lánnyal "kicsivel" nagyobb energiabefektetés szexet összehozni, mint fiúval.


2019. febr. 23. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Milyen papíron? Ezt valahol nyilvántartják?
2019. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne értetlenkedj szándékosan. Papíron = Ők annak tartják magukat, de közben még nem voltak mindkét nemmel. Nagyon szép hogy valaki biszexnek mondja magát, csak az nem sokat ér, ha a gyakorlatban még pl egy bi férfi nem probálta nővel azért, mert nem tud csajozni.


Egyébként a kérdést visszaolvasva lehet hogy kicsit bántóan fogalmaztam meg, de abszolut csak a kíváncsiság miatt kérdeztem, nem bszogatásból.

2019. febr. 23. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Én passzív srác vagyok és imádom a szűz srácokat, szűzteleníteni :D

Ez azért van általában, mert a lányoktól félnek, a lányokat nehezebb rávenni a szexre, főleg egy kevésbé helyes srácnak. Egy fiút könnyebb. Nem fekszek össze mindenkivel, de azért nem kell sokat se könyörögni érte, mivel szeretem a szexet és mint írtam szeretek szűzteleníteni, szóval egy szűz srácnak nem kell sokat küzdenie érte, hogy megkaphasson.

És eljön egy pont az életülben, amikor megunják a mesztit és lyuk-lyuk alapon bevállalnak egy srácot, akarják érezni, milyen amikor bekapják nekik és milyen d*gni valakit, volt olyan akinek be sem jöttek a srácok és tényleg megmondta, hogy az érzés akarja kipróbálni, mondjuk felizgult hamar szerencsér, bár női rucit felvettem neki, lehet az segített.

Aztán ppesrze rákapnak a dologra és folyamatosan azt szeretnék :) De volt olyan aki kipróbálta velem, rájött, hogy milyen jó, megjött az önbizalma és becsajozott előtte meg félt a lányoktól, neki úgysem lesz...

Ennyi a titok. Lyuk-lyuk. Jobb kezéhez sem vonződik normál esetben vagy egy műp*ncihoz, gumibabához :D

29/F

2019. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!