Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek bejön a latex/lakk/bőr?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a latex/lakk/bőr? Próbáltátok már? Ha nem kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat és kíváncsi vagyok milyen lehet ezekben. Elsősorban korombeli fiúk érdekelnek de minenkit szívesen meghallgatok! (Kort írjatok)

2019. febr. 21. 13:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy 19/f vagyok
2019. febr. 21. 14:01
 2/13 -remete- ***** válasza:
81%
Nem probáltam de izgat. :)
2019. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lorba ***** válasza:
88%

Hali!


Én sem próbáltam még, de nagyon izgatna engem is. Lányok válasza miért nem érdekle amúgy? Én mindig is arra voltam kíváncsi, hogy létezik - e olyan lány, akinek szintén vannak hasonló vágyai és bejönne neki, ha ilyen cuccokba kényeztetnénk egymást.

2019. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Latex a kedvencem, van is egy teljes ruhám (catsuit), póló meg rövidnadrág. Imádom hordani, akár egész nap, ruha alatt utcára, aludni is jó benne. Fantasztikus érzés, mikor egy teljesen gumiba öltözött partnerrel összeölelkeztek, dörgölőztök egymáshoz, és smároltok, nagyon intenzív érzés tud lenni.

27/f

2019. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is bejön, alsót nem hordanék mert bepállik a tököm és nem egészséges. Latexleggingsem van, elég nehéz felvenni, azt is csak hűvös időben hordom, mert könnyen beleizzadok.
2019. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

engem is nagyon izgat, egyszer volt rajtam catsuit és nagyon élveztem. nagyon várom hogy valakivel megint legyen lehetőségem kipróbálni.

18/f

2019. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem próbáltam, de nagyon izgat!


26F

2020. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Izgató,de úgyis lekerűl róla.
2020. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen hordanék.
2020. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6: Én is szeretnék magamon fényes,feszülős catsuitot.
2020. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!