Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Már nincs esélyem a férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs esélyem a férfiaknál? L/21

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Eddig csak lányokkal volt "kapcsolatom" vagy valami olyasmi. Tulajdonképpen még nem volt párkapcsolatom, nem voltam szerelmes, nem is szerettem senkit csak úgy elütöttem az időt 2-3 lánnyal az évek során. Néha úgy érzem lemaradtam valamiről, mert eddig csak csók volt és petting, de csak nőkkel. Még sosem voltam férfival, soha! Soha nem kerültem férfi közelébe sem. Egy csók sem volt. Semmi intim kapcsolat. Szóval szűz vagyok. És ez bosszant. Mert igazából a férfiak mindig is jobban érdekeltek, de nagyon nehezen tudok feléjük nyitni. Sokkal bátortalanabb vagyok és nagyon izgulok. Néha volt pár randim, beszélgetések, de semmi több. Holott a férfiak felé húzok inkább. Szerintem érzelmeket is csak férfi iránt tudnék táplálni. És sokkalta több férfit találtam eddig vonzónak, többet fantáziáltam férfiakról mint nőkröl. Arra lennék kíváncsi (esetleg akinek van tapasztalata)hogy hátrány,hogy biszexuális vagyok? Nem szoktam amúgy senkinek sem elmondani. Sőt! Mindenki előtt titok. (Oké most ti tudjátok, de ez egy anonim oldal. ) Néha félek,hogy valakinek ez kizáró ok, mert mivan ha megcsalna, biszex úgy sem tudok neki mindent megadni. Pedig ez hülyeség. Nem így működöm.



L


2019. febr. 19. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi pár vagyunk igy minden irányba kiélheted a vágyaidat ha gondolod
2019. febr. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálam van esélyed
2019. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőbe járok csak fiú vagyok :D
2019. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Hahaha sok kangörcsös egyből bedobta magát, gondolom felé szintén szűz... Az nem baj hogy szűz vagy, de a bi hajlammal tényleg vigyázz szerintem, mert ha nem hasonló a srác akkor lehet belőle gond. Nekem volt bi barátnőm később tudtam meg hogy az meg a múltját plusz egy két dolgot, soha többet nem bíztam meg benne.

Szerintem hosszú távra csak bi csávót keress mert ha erősödik majd a vágy hogy megint nővel legyél akkor ő hajlandobb lesz a hármasra vagy valami de egy heteronak gond lesz, nem elég a többi pasi még a nők miatt is aggódjon...

2019. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szóval tartsa titokban a biszexualitását vagy ne heterokat válasszon, hátha a férfiak megijednek hogy esetleg hármasozniuk kell plussz csajjal? Életszerű. :DD
2019. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van esélyed
2019. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre, hogy itt senki nem akar semmi, mert nem válaszol senki.
2019. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!