Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Már nincs esélyem a férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs esélyem a férfiaknál? L/21

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Eddig csak lányokkal volt "kapcsolatom" vagy valami olyasmi. Tulajdonképpen még nem volt párkapcsolatom, nem voltam szerelmes, nem is szerettem senkit csak úgy elütöttem az időt 2-3 lánnyal az évek során. Néha úgy érzem lemaradtam valamiről, mert eddig csak csók volt és petting, de csak nőkkel. Még sosem voltam férfival, soha! Soha nem kerültem férfi közelébe sem. Egy csók sem volt. Semmi intim kapcsolat. Szóval szűz vagyok. És ez bosszant. Mert igazából a férfiak mindig is jobban érdekeltek, de nagyon nehezen tudok feléjük nyitni. Sokkal bátortalanabb vagyok és nagyon izgulok. Néha volt pár randim, beszélgetések, de semmi több. Holott a férfiak felé húzok inkább. Szerintem érzelmeket is csak férfi iránt tudnék táplálni. És sokkalta több férfit találtam eddig vonzónak, többet fantáziáltam férfiakról mint nőkröl. Arra lennék kíváncsi (esetleg akinek van tapasztalata)hogy hátrány,hogy biszexuális vagyok? Nem szoktam amúgy senkinek sem elmondani. Sőt! Mindenki előtt titok. (Oké most ti tudjátok, de ez egy anonim oldal. ) Néha félek,hogy valakinek ez kizáró ok, mert mivan ha megcsalna, biszex úgy sem tudok neki mindent megadni. Pedig ez hülyeség. Nem így működöm.



L


2019. febr. 19. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van esélyed! Nem is kevés. F.
2019. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem hátrány, egyáltalán nem ez alapján ítélek meg egy embert! Heteroszexuális pasiként van meleg ismerősöm, és tök rendes srác, semmi baj vele emberileg.


A társadalom olyan elb*szott, hogy így érzel, pedig senkinek semmi köze ehhez, csak annak az egy embernek, akivel komoly kapcsolatban vagy. Vele viszont őszintének kell lenned, és nem titkolózni. Ez alap egy komoly kapcsolatnál!


Az intelligens emberek nem szexualitás, vallás, bőrszín alapján ítélik meg a másikat. Nagyon egyszerű a képlet: ameddig rendesen viselkedik velem, addig én is vele! Ennyi...


30/F

2019. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem olyan feleségem nem is lesz, aki nem bi-érdeklődésű.

Mennyire nézel ki fiúsan?

2019. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a biszexséged miatt semmi bajom nem lenne veled! f.
2019. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nem nézek ki fiúsan. :) Szeretem olykor a sportosabb vagányabb ruhákat, de ennyi.

2019. febr. 19. 22:46
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Megismernélek! Írj és küldj képeket privátba. Nem fogsz bennem csalódni!
2019. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én is szívesen megismernélek pont egy ilyen csajt keresek.

29/F

2019. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok csak a fordítottjában. Hidd el jobb a helyzeted, a lányok sokkal nehezebben fogadják ezt el, mint a fiúk. Ők jobban félnek hogy megcsalom őket pasival, mint a fiúk hogy megcsalom őket lánnyal. Sőt, vannak olyan fiúk akiket még az sem zavar, bár azt nem értem. Sok fiúnak nem lesz ezzel baja.

22/bi/lány

2019. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Viccelsz? :D A férfiak 90 százalékának az a legnagyobb vágyálma hogy "megtérítsen" egy leszbikus lányt. Ez már majdnem olyan.
2019. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokunknál lenne esélyed ;)
2019. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!