Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem elég senkinek az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég senkinek az, hogy csak kiveri először neki a partnere?

Figyelt kérdés
Mikor keresek embert,akkor nem akarok szopni,csak kiverni neki es utana meglátjuk mi lesz. De ez már nem kell senkinek. Értem,hogy sokkal jobb,ha leszop valaki,de arra nagyreszben el sem mernek jönni az emberek..:)
2019. febr. 12. 16:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pótlás: A fokozatosság elvén szerintem sokkal jobb csinálni ezt a dolgot. Legalább már egyikőtök sem lesz feszült,mikor szájjal oldja meg a dolgot a masik fiú.:)
2019. febr. 12. 16:03
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig közös veréssel kezdtem.
2019. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Én nagyon szeretem ha egy lány kiveri az első alkalommal , sőt általában azt is , ha csak nézi, ahogy magamnak csinálom ....
2019. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én is elöször csak ki akarom verni valakinek,megnezni milyen van neki,megfogni,,aztan esteleg ha olyan kedvem van be is kapom
2019. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Pedig a fokozatosság a legjobb és a lightos dolgok is legalább olyan élvezetesek.

Én sem találtam utóbbira partnert, mindenki azonnal dugni akar.

Nem feltétlen kell a dugás a jó és érzéki szexhez..pedig férfi vagyok, mégis ezt vallom.

Bár találnék olyan normális, megbízható és főleg ápolt férfi partnert, aki nem hurkatöltőt akar állandóan játszani....

2019. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok a dologban. Ha gondolod, akkor írj :)
2019. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor jön nekem is az a válasz:

Én is ki tudom verni magamnak :D


Szerintem a legtöbb minimum egy orált vár el. Anélkül el sem indul a talira.

2019. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na, én pont csak veretni szeretnék.

Ha gondolod, írj.

2019. febr. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
küldjetek képet a dakotokrol,akié tetszik azzal veretném együtt
2019. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég lenne ha csak kiverné valaki :D folleg hogy en se voltam meg pasival.24f
2019. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!