Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40s hapsik már nem kellenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40s hapsik már nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a hotbull társkeresőn biszex hapsiként, aki diszkrét tartalmas barátot keres némi extrákkal. Nem mondom miután tettem ki képet volt-van jelentkező kellő mennyiségben, de mégsem történik semmi. Napokon heteken keresztül levelezünk, egyeztetünk időpontot a talira de az utolsó pillanatban mindig lemondja a másik fél ilyen-olyan indokkal. Türelmes vagyok, de kezdem feladni, hogy itt Kecskeméten ill környékén lehetetlen e féle kapcsolatra szert tenni. Ha meg minden klappol akkor kiderül, hogy az illető több száz kilométerre van tőlem.

Szóval csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy más is hasonló cipőben jár??


2018. júl. 29. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre sok magyarázat van.


1. Kamuznak.


2. Meggondolják magukat, még bizonytalanok. Ez lehet azért, mert nem bíznak meg eléggé benned, esetleg ők nincsenek tisztában saját magukkal.


3. Nem akarnak titkos szeretők lenni. (Ha esetleg nős vagy, vagy van barátnőd.)


4. Olyan vágyaid vannak, ami nem érdekli őket.

2018. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már kozel 10 éve vagyok fent nem kellek a kutyának sem pedig dicsérik a micsodam
2018. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem kecskeméti vagyok, hanem egy baranyai, kis faluban élek, de Neked kigyűjtöttem pár kecskeméti meleg szórakozóhelyet. Priviben elküldöm a linkjüket.

Már csak azért is, mert én személy szerint a személyes ismerkedés híve vagyok, hátha Neked is sikerül.

2018. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jfk72 ***** válasza:
100%

Szexre vágysz,vagy kapcsolatot keresel?

A biszex pasik többsége csak szexet akar. Én pl. Havonta rájövök,hogy szopatnék egy pasit,de akkor sem mindig egyszerű találni valakit.Van két pasi akikkel már többször voltam,de a kalnd,hogy egy vadidegen szájába élvezhetek az vonzó dolog! Tény,hogy sok a kamus,de olyan is van hogy a randi előtt kiveri,és akkor már nem jön el. Ne add fel! Rengeteg biszex van hála istennek legalábbis passzív oldalon.

2018. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha egymásnak nem akkor,a fiatalabbaknak miért kellenének?
2018. júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok passziv bi Orált keresek és nem zavarna ha idősebb csak ápolt legyen
2018. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korod miatt van ez.

A netes ismerkedés sokszor zsákutca.


Sokaknak elég izgató,ha leveleztek,netán kiveri a képeidre.


A találkozáshoz sokan gyávák.

2018. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kecskeméti passzívként ebben a cipőben járok de aktívot keresek.
2018. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!