Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 23 éves vagyok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok! Szerintetek lehet olyan diszkrét idősödő férfit találni, akivel kellemesen ellehet tölteni pár órát?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok! Sem nővel, sem férfival nem voltam még. Utóbbi nagyon csábít. De félek az előítéletes emberektől. Pedig legszívesebben férfival próbálnám ki. Idősödő sármos férfi lenne a legideálisabb. Mit tanácsolták? Pesten találhatók diszkrét partnert? Azt sem akarom, hogy kapcsolat legyen. Csak néha összejárni. Leginkább órál, vagy kölcsönös kézimunka ami piszkálja a fantáziám.

#homoszexualitás #biszexualitás #kényeztetések #közös faszverés
2019. febr. 9. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2019. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pesten van erre esély. Próbáld meg a melegbárokat, szaunákat. Ott is vannak olyan, akár idősebb férfiak, akik csak arra vágynak, amire te is.
2019. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az idősödő? 30+…40+?
2019. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak kérdés hogy mit értesz idősődőnek
2019. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orálra, kézimunkára szívesen ismerkednék megbízható fiatalabb pestivel.


50 +

2023. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!