Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Joga van tudni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van tudni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek udvarlok. Komoly lány, konzervatív. Ha összejön, akkor azt hiszem, komoly kapcsolat lesz, és valószínűleg hosszú távra terveznék vele.


Viszont már egy jó ideje foglalkoztat a gondolat, hogy kíváncsiságból kipróbáljam az orált egy fiúval. Nem olyan régen megtettem, mert egyszer ki akartam próbálni magam, mielőtt elkötelezem magam, de igazából nem élveztem. Azt hiszem, ez a lány elfordulna tőlem, ha ezt megtudná, így nem szeretném elmondani neki. Ettől függetlenül joga van tudni? Lehetek így őszinte vele minden másban?


2019. febr. 5. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkább ne momdd el neki
2019. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor van konkrétan joga valamit tudni, ha ez a ti kapcsolatotokra, vagy az ő életére hatással van. Persze szerencsés, ha nem kell titkolózni, de szerintem ez nem tartozik bele a fenti kategóriába.
2019. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem se. Én is úgy vagyok vele, hogy először is nézzük meg, hogy működik-e a kapcsolat (még csak találkozgatunk), és majd ha eljutunk egy bizalmi szintig, majd akkor. Nekem is emésztenem kell ezt, nem tudom, hogy ez egyszeri alkalom volt-e, vagy fogok-e még erre vágyni. Lehet, hogy az egész csak a krónikus szexhiányom miatt volt.
2019. febr. 5. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem MOST, sem később nem kell elmondani ! Még előtte történt, mielőtt komoly a kapcsolat. Senkinek ne beszélj róla.


(emlékszel arra a filmre, mikor egy csaj menyasszony lett, és igazmondósat játszottak a párjával. És a csaj bevallotta, hogy évekkel ezelőtt kiverte a fas.át a kutyájuknak. És nem tudta a srác megemészteni, sőt elmondta a haveroknak, majd a szülőknek. Tönkre ment a lány összes kapcsolata mindenkivel, egy tini hülyeség miatt.)

Szóval NE !!!!!

2019. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!