Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A lányok ilyenkor mire gondolnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ilyenkor mire gondolnak?

Figyelt kérdés
Akik voltak már másik lánnyal és élvezték is, de mégis heteronak tartják magukat? Ezt csak én nem értem?
2019. jan. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam, klegy barátnőmmel. Kölcsönöcs nyalás volt. Nem jött be. Kipróbáltam, de soha többet. Élveztem nem arról van szó. De egy férfitól megkapom azt, amit egy nő soha nem fog tudni megadni. Gyereket. Ettől függetlenül binek tartom magam, mert ma is nedvesedek ha lányra gondolok. De nem akarom. Magam sem tudom miért.


23L

2019. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az üzenet szövege:Punciszag volt? :D


Aki ilyen privátot küld őszintén mit vár? De komolyan.


Szánalom.


Mellesleg arra gondolhatnak, hogy nem fogadtak meg el magukat.


NEM KEREK PRIVÁTOT. Felesleges erőlködés.

2019. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is kaptam egy párat. :D

Köszönöm a válaszod!

2019. jan. 31. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arra,hogy kipróbálták lánnyal, kíváncsiságból vagy bármilyen más okból.


De nem tetszett nekik. Nyilván többet le sem feküdnének nővel.

De ha utána is azért gondol nőkre,izgatja a fantáziájukat mint ahogy az első írta akkor biszex.


Én erre tudok gondolni.

2019. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olvassátok el a vékony betűs részt is.

Akik voltak már másik lánnyal és ÉLVEZTÉK IS. Szóval akiknek nem jött be ők most nem kapcsolódnak ide.

2019. jan. 31. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!