Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális bagyok vagy csak a hormonok játszanak velem?

Figyelt kérdés
(Lány agyok) Igaz az, hogy még elég fiatal vagyok. Az is, hogy szűz. De már nagyon érdeklődöm a szex iránt. Egy parányi undor sem jelenik meg rajtam a gondolatától. Így már a saját szexuális orientációmat illetően is elgondolkodtam. Egy éve azt veszem észre magamon, hogy egyre jobban Érdekelnek a lányok is. A fiúk iránt vonzódom, ez kétségtelen. De többször veszem észre magamon, hogy a szemem megakad egy egy női testrészen... azonban ez még nem minden. Egy fél évvel ez előtt azt álmodtam, hogy egy lánnyal szexelek. És az a helyzet, hogy nem is esett rosszul. Néhány héttel ez előtt meg azt álmodtam, hogy egyik lány osztálytársammal egy fürdőkádban orálisan kényeztetjük egymást. Bár a lány iránt jelenleg semmi féle szerelmet nem érzek. Viszont el kell ismerni, rendkívül jó alakja van. Még sose voltam szerelmes lányba, de igazság szerint fiúba se. Csak mutatnak az emberek némi hajlamot a leendő szexuális orientációjukra vagy nem? Ez is csak a hormonok játéka volna? Mit gondoltok? Én teljesen össze vagyok zavarodva. A válaszokat előre is köszönöm. Bocsi, ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!

2019. jan. 30. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez egyenlőre ne izgasson. Mármint, hogy mi is az identitásod. Ugyis egy emberbe leszel szerelmes, nem kettőbe, es igen a hormonok is lehetnek.
2019. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ilyen dolgokon majd eldől. :) Sok fiatal lány van hasonló helyzetben. Felesleges lenne most bekategorizálni magadat, ha jön egy megfelelő személy akkor csak hallgass az érzéseidre, a címkékkel meg ne törődj!
2019. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen álmom nekem is volt, meg találtam vonzónak nőket, sőt, most eszembe jutott, hogy egyetemen az egyik tanárnőmbe szinte bele voltam zúgva. De fiúkkal szexeltem előtte is, alatta is, utána is, de az emberben dolgoznak a hormonok, abban a korban tombolnak, csomót tudtam volna szexelni, szóval szerintem nem jelent semmit.
2019. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek álmok csak. Én is álmodtam olyat hogy nők nyalnak vagy én nyalok ki nőket. Felébredtem és tocsogott a puncim, élveztem és erotikus volt.

Attól még nem tudnám elképzelni a valóságban egy lánnyal.

2019. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én eltudom magamat... jól esik a gondolat
2019. jan. 31. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok lány álmodik arról, hogy más lánnyal szeretkezik és full heterók, ebben semmi különös nincs. Az ilyen jellegű álmok a hormonok munkája illetve az, hogy egy kis intimitásra vágysz. Az, hogy megnézed a szép nőket az utcán még az sem egyértelmű jel. Ki nem? A fantáziák, hát az már kicsit más tészta. Ha gondolok írj privátot. 20N
2019. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Hat ha ilyeneket álmodsz akkor valoszinu bi vagy

En is igy vagyok vele bar en fiu vagyok es fiukrol almodok

2019. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!