Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk és férfiak, a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, a nőket komolyan nem tekintitek vetélytársnak/"valós veszélynek"?

Figyelt kérdés
Pl. abban az esetben, ha tudjátok, hogy a lány, aki érdekel titeket, ugyanolyan komolyan képes hozzáállni egy nőhöz párkapcsolati téren, mint egy férfihoz (tehát nem csupán kíváncsiságból volt egy-két leszbi kalandja).
2019. jan. 28. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meleg fiú vagyok.

Biszex pasikkal ezért nem kezdek, mivel előbb utóbb a társadalom nyomására inkább a hetero életformába menekül.

Hasonló lehet a csajok terén is, bár mondjuk egy pasi szerintem szívesen fogadja, ha esetleg a párja még egy csajt bevenne a közösbe, fordítva bi téren már nem valószínű.

2019. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott, hogy ennek a kérdésnek meleg fiúk szemszögéből is lehet értelme. :D Köszi a választ, bár szerintem az személyfüggő, hogy ki akar családot és kit mennyire érdekelnek a normák, illetve el tudom képzelni, hogy aki sosem hitte volna, hogy pasi létére másik pasi mellett fog megállapodni, végül mégis így tesz, mert annyira megszeret valakit.
2019. jan. 28. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem. Sok lányt csak testileg érdekelnek más lányok, sok fiú meg még engedi is a barátnőjének hogy lefeküdjön lányokkal, mert tudják hogy úgysem hagyja el őket egy lányért. Ettől függetlenül az előfordulhat hogy a szexet jobban élvezik lányokkal, ez az amit sok fiú elképzelni sem tud hogy ilyen hogy lehet. Mert ugye a lányoknak nincs farkuk akkor mégis hogy? Biszexként azt gondolom hogy egyáltalán nem feltétele sem a jó szexnek, sem a kielégülésnek egy pénisz. Ezt egy férfinak nem igazán lehet elmagyarázni, hogy ilyen nők is vannak, ha mégis ilyet hall arra egy magyarázatot tud elképzelni: szegény lány nem találkozott még igazi férfival, különben biztos nem így gondolkodna. Persze nem minden férfira igaz ez de azért elég nagy részükre valljuk be, lehet hogy tudat alatt de eléggé ledegradálják a nők közti szexet és érzelmeket is. Ebben az esetben biztos nem fogja elhagyni a hetero kapcsolatát egy lány, mert esetleg lányokkal jobban élvezi a szexet. Ha érzelmileg is szeretik a lányokat, akkor se biztos, mert mégis több elfogadást kap egy hetero kapcsolatban.

Meg sok férfi fejében a biszex nő kb annyit tesz hogy hozhat még egy csajt hármasozni, biztos nem arra aszociálnak hogy egy ilyen lány képes őszinte mély érzelmeket táplálni lányok iránt.

2019. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmit vettem észre, két nő közötti kapcsolat (szexuális és/vagy romantikus) sokak szerint mintha nem lehetne egyenértékű azzal, ami férfi és nő között van. Kicsit sértőnek is érzem.
2019. jan. 28. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

3-asnak:

Ez azért van mert egy lány jobban ismeri a saját testét/nemi szervét, tudja mely pontokat kell izgatni stb, így tudja hogyan okozzon örömet egy másik lánynak.

Még egy pasi csak nyal, és azt hiszi, hogy jól csinálja, legtöbb esetben így van.

Ugyanez a helyzet a fiúknál is, sok lány nem tud szopni, nem érzéssel csinálja, vagy csak azért teszi meg mert a párja kéri rá.

A pasi meg tud érzéssel szopni, tudja milyen technikák juttatják igazán csúcsra a másik pasit.

2019. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 _Vale ***** válasza:
100%

Sok lány van akiknél tényleg nem vetélytársai a nők a férfiaknak, mert férfival képzelik el az életüket, jobban vonzódnak hozzájuk.

De nem minden biszex lány ilyen, én pont a másik véglet vagyok, nemcsak hogy érzelmileg is érdekelnek a lányok, de minden értelemben jobban vonzzanak. Nálam például pont hogy egy férfi nem tud versenyezni egy nő ellen. :D Ilyen is van.

Nem azt mondom hogy ne bízzanak a fiúk a barátnőjükben ha biszex, de azért merész azt kijelenteni hogy egy lány biszex lány csak férfival lehet boldog és teljes, lányok max kalandot jelenthetnek nekik.

2019. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen tudom miért van így, tudnám is ezt még tovább részletezni de nem vágyom rá hogy kapjam a privátokat pasiktól hogy nincs igazam, ők jobban tudják hogy én hogyan élvezem a szexet.
2019. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!