Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elsősorban a kérdésem a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a kérdésem a női nem tagjaihoz szól, a félreértések elkerülése végett hangsúlyozom! Volt szerencsétek már intelligens, kedves és bő szókincsű, érdeklődő lányhoz?

Figyelt kérdés

Az a személyes tapasztalatom, hogy a mai világban az interneten mindenki csak tőmondatokban kommunikál, már ha azt lehet beszélgetésnek nevezni, de ízlések és pofonok, az én jó ízlésem szerint nem fér bele egy mondta három helyesírási hiba. Továbbá kíváncsi lennék arra, hogy titeket hogyan érint, amikor egy lány tényszerűen, dísztelenül csak válaszolgat nektek, se nem kérdez, se nem érdeklődik irántatok, pusztán "elvárja", hogy ti tartsátok fent a beszélgetést. Nekem ezáltal teljesen érdektelenné válik az egész, mert azt érzem, hogy arra se veszi a fáradtságot a másik fél, hogy egyáltalán bármiféle látszólagos érdeklődést produkáljon.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Nyugodtan jöhetnek pozitív vagy negatív vélemények is, minden érdekel!


Üdv.: Egy 18 éves lány.



2019. jan. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, de szerencsére a barátnőim is intelligens, művelt, olvasott, iskolázott hölgyek. Ezek szerint szerencsém van.
2019. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekel felvetés, mert őszintén szólva én vissza sem szoktam írni annak, aki így fogalmaz vagy katasztrófa a helyesírása.

Nem tudom de ha te tényleg választékosan fogalmazol és mélyebb témákról szeretnél beszélni akkor ilyen embereket is fogsz bevonzani.

Nálam legalábbis működik..

Ha valaki nem érdeklődik irántad vagy untat akkor ne pazarold rá az időd, persze lehet, hogy csak rossz napja van vagy nagyon elfoglalt.

Egy hosszú nap után én sem lennék túl beszédes:'D


Sz.

2019. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából én sem írok vissza többet, ha felmérem a terepet és nem tetszik a helyesírása, a fogalmazása az illetőnek. Akkor megmondom, hogy egyáltalán nem egyeznek az igényeink, és az Isten áldja! Mondjuk most itt is csak magamból tudok kiindulni sajnos, de például ha én fáradt vagyok, akkor tudatom a beszélgetőpartneremmel is, illetve megmondom neki, hogy majd másnap vagy egy következő alkalomkor folytatjuk. A "teljes erőbedobással vagy semmivel" elvet vallom.
2019. jan. 25. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban sajnos nekem is rosszak a tapasztalataim. Nagyon nehéz úgy ismerkedni, hogy nem művelt és intelligens akihez "szerencsém" van. :(
2019. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!