Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szűz fiúk, akik nem vonzódtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk, akik nem vonzódtok a fiúkhoz belemennétek szexbe egy női ruhás fiúval?

Figyelt kérdés

29 éves szűz srác vagyok, adódott egy lehetőség, egy sráccal, aki beöltözne lánynak és lesz*pna, megd*ghatnám.

Nem vonzanak a fiúk, de nagyon szeretném már érezni, milyen amikor bekapja valaki és milyen dugni.

Ti belemenntek? Nem akarok tovább várni, dugni akarok. Jobb mint a kezem.


2019. jan. 21. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bele bele ilyet nem éri meg kihagyni ;)
2019. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én még csak 24 vagyok, még szűz, de ki vagyok már én is annyira éhezve, hogy simán.
2019. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg 27 éves vagyok és pont a másik oldalt szeretném kipróbálni. Milyen, sz*pni és milyen ha d*gnak. Ja és imádok női ruhába öltözni, bár sajnos nem vagyok annyira nőies, de ha van itt szűz srác próbálkozhaznánk együtt, én bevállalnék egy szűz fiút, jobb lenbe, mint egy tapasztalt fiúval csinálnám, azok türelmetlenek.
2019. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én simán. 29 év alatt csaj se volt?


Nekem mostanság jött a vágy, hogy csávóval csináljam, de csaj volt sok. Szóval én ilyenbe belemennék, ha nem kövér a srác. Sőt a végén lehet a ruha is lekerülhet róla. Ő lenne az első srác nekem. :)

2019. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 130 kiló felett vagy leszoplak meztelenül is és lenyelem
2019. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem volt semmi a 29 év alatt, csak a kezem.

így úgy döntöttem bele megyek, holnap délutánra átmegyek hozzá, aztán elveszi a szüzességem.

De ha nem jönne össze valamiért, akkor 3-s én igényt tartok Rád :D

2019. jan. 22. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jelentkezz ha nem jönne össze valamiért :) Elkezdett izgatni, hogy szűz fiúval csináljam, a tudat, hogy én lehet az első aki bekapja neki és én lehete akiben először jár megtisztelő és izgató. Meg én is kezdő vagyok, egy szintén kezdő türelmesebb.

De komolyan mondtam írj, ha nem jönne össze engem megd*ghatsz.

De azért drukkolok is, hogy jól alakuljon a holnap este.

3-s voltam.

2019. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak kur vák is :) ha annyira kívánod
2019. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megtörtént a dolog és nem bántam meg :)

Hiba lett volna kihagyni. Meg is beszéltük, hogy összejárogatunk rendszeresen.

2019. jan. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!