Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miről ismeri fel a nő, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismeri fel a nő, hogy a pasija gay? Feltéve ha a pasi titkolja előtte, hogy bisexuális?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 06:50
 1/8 anonim válasza:
15%

Onnan, hogy saját maga kövér, tehát a nő. A melegek előszeretettel jönnek össze dagadt nőkkel, mert könnyű megkapni, meg kihasználni őket. Van bőr a képén egyik-másiknak elhinni, hogy pont ő kell egy vékony, átlagos, normális férfinek, sőt egy jóképű pasinak. Na, ha valaki ilyen nő, akkor 99%-ban biztos lehet abban, hogy csak kihasználja a férfi, és csak a látszat kedvéért piszkálja meg, a kövér, vastag összeérő lábai között.

Olyan ez, mint amikor az európai dagadt, kövér, rusnya nők elmennek last minute észak afrikai utakra, Algéria, Tunézia és hogy-hogy nem a tengerparton "összejönnek" jóképű arab fiatal férfiakkal, akik megadják a telefonszámukat, és utána az idióta európai dagadt nők meg hivogatják az arab fickót, akinek emelt díjas telefonszáma van. Havi több tízezer forintokat kifizetnek ezek az idióta dagadt nők, mert azt hiszik, hogy az arab férfi szerelmes beléjük. Elképesztően naivak, még ha gorombának hangzik is amit leírtam.


(28/L

vékony, C kosár

nincs semmi külső különösebb hibám, önértékelésem megfelelő, párkapcsolatom rendben)

2019. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

És szerinted kit érdekel, hogy mekkora a melled meg ilyesmi?


Az én párom biszex, nem mondanám meg róla. Mások nem tudják a közvetlen környezetünkben, mert szégyenli.

Nincs rajta semmi nőies (csak néha a ruhái :D ).

2019. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%

Azért írtam le, hogy nehogy azzal vádoljnak a molettebb lányok, biztosan azért írom, mert irigy vagyok a nagyobb mellükre, és szeretnék én is annyi zsírszövetet, mert "A PASIK A NAGY MELLEKET SZERETIK BLA BLA BLA..."


Semmi másért. Nem kérkedés, csak a félreértés végett írtam, de már megbántam, tényleg magyarázkodásnak tűnik utólag visszaolvasva. Sajnálom.

2019. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki akar, úgyis talál rajtad támadási felületet. ...
2019. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Moat akkor gay vagy biszexuális.
2019. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*?
2019. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Erőlteti az anális szexet ... :D
2019. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bisexuális volt, de a csaj megérezte hogy igazából gay.
2019. jan. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!