Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért hiszi minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden pasi magáról hogy ő jól nyal?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyantól is hallottam akivel együtt voltam és konkrétan borzalmasan csinálta. Lánnyal is voltam és 1000x jobb volt

Nincs ezzel baj de honnan ez az alaptalan önbizalom?

Nem várom el egy pasitól se hogy úgy ismerje a női testet mint egy másik nő de legalább ne higyje már hogy az a kiskutyalefetyelés amit ő nyalásnak nevez az tényleg jó



2018. dec. 29. 23:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem állítom.


Most én is általánosítsak és kérdezzem meg hogy miért általánosít minden nő? ;)

2018. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
hát b+, mond meg neki hogyan csinálja
2018. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Women are property ***** válasza:
77%
Visszajelzés és reakció. Voltam pl. olyan lánnyal, aki biszex, és konkrétan sikoltva élvezett el, aztán meg is jegyezte, hogy milyen jól csinálom. És nem, nem volt az a bókolós fajta, egy igaz elkényeztetett alak volt, mint később kiderült.
2018. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudják h valójában milyenek
2018. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszi magáról mindegyik, pl. én sem.
2018. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 érdeklődő35 ***** válasza:
89%
Én azt szoktam mondani, hogy remélem, hogy jól csinálom. Eddig csak dicsérték. Ha nem mondtak igazat, azzal elsősorban magukat csapták be, hogy nem adhattam meg, amire vágytak, másrészt elvették a lehetőségét, hogy önkritikusan fejlődni akarják, és ne érjen be a mostani tudásommal
2018. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
83%
Mert a sok szerencsétlen nő megjátsza,hogy jó neki,ezek meg elhiszik. Én is voltam már nővel,és hát igen...eddig összesen 1 pasi tudott jól nyalni. Ez az én tapasztalatom.
2018. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Miért? Mert önbizalom nélkül nem működik az élet! Ha sárba tiporják az egót, akkor egy depressziós, önsajnáló és önsanyargató embert kapunk. Minden második magyar ilyen sajnos! :-(


Rosszul csinálja? Miért nem segíted, hogy megtanulja, miként lenne jó???

Már megbocsáss! Eléggé úgy beszélsz erről a témáról, mint egy feminista leszbikus nő. Általánosítasz, ledegradálod a férfiak képességeit, előtérbe helyezel egy női szexpartnert, hogy az jobban ismeri a női testet.

Amennyiben nem vagy elégedett a férfiakkal, ám nem vagy képes kulturáltan, kedvesen és segítőkészen állni az ügyetlenebb férfi partnerekhez, akkor javaslom, maradj a nőknél és írj inkább a leszbikusok csoportba.

Ellenben, ha ragaszkodsz a férfi partnerekhez is, akkor próbálj kissé toleránsabb lenni és segítőkészebb. Ne izomagyú, farokhuszárokkal búj ágyba, hanem keress olyan értelmes, jóravaló srácot / férfit, akinek örömmel megtanítanád, mivel okozhatna szánodra valódi élvezeteket. Segítsd, hogy felfedezze a nő testet. Vezesd rá, hol vannak az erogén zónáid. Beszélgess vele, hiszen ez hozzátartozik a kapcsolathoz. Pusztán szexuális okból ágybab bújni férfiakkal, úgy Te sem fogod megismerni őket!


Nem mellesleg, sok olyan nőm volt, aki pocsékul szopott, amíg én el nem meséltem, mivel, miként okozna nagyobb örömet számomra. Egyiket sem sértettem meg olyan kijelentéssel, hogy rosszul csinálja! Csupán kértem, így, úgy tegye. Aki nem engedte, hogy a szájba menjek el, vagy nem nyelte le, avval sem szakítottam ezek miatt! Hiszen, valódi kapcsolatnál, de még alkalmi viszonynál is apróság egy ilyen dolog. Ettől függetlenül is lehet kellemes a szex, csupán alkalmazkodni kell a helyzethez, azt a részét kell kidomborítani, ami élvezetes!

47 F

2018. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem! Viszont figyelek a partneremre, a reakcióira, hogy minél jobb legyen neki, mert adni is szeretek a szexben!
2018. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

8-as nagyon jókat írt! Egyet kell értenem avval segíteni kell a partnert, így mgtanulja miként okozhat örömet. A nők sem egyformák, tehát nem egyformán szeretik a nyalást sem!


A 7-essel is egyet kell értenem. Sok nő félrevezeti a férfiakat és elhiteti velük "Hű, de milyen jó vagy az ágyban!" Ezért a férfi úgy gondolja most csinálom jól, tehát máskor, más nőnek is így fokom csinálni.


Én nagyjából ugyanolyan arányban találkoztam jó és rossz szeretővel nőkből és férfiakból egyaránt. Nem minden nő tud jól nyalni, ujjazni. Sőt nem minden nő érzéki az ágyban, jó néhány bamba és fantáziátlan. Férfiakból ugyanaz az arány.


egy biszex 37 éves nő

2018. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!