Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért hiszi minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden pasi magáról hogy ő jól nyal?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyantól is hallottam akivel együtt voltam és konkrétan borzalmasan csinálta. Lánnyal is voltam és 1000x jobb volt

Nincs ezzel baj de honnan ez az alaptalan önbizalom?

Nem várom el egy pasitól se hogy úgy ismerje a női testet mint egy másik nő de legalább ne higyje már hogy az a kiskutyalefetyelés amit ő nyalásnak nevez az tényleg jó



2018. dec. 29. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahol osztom a 6-7-8 véleményét.

Tehát ha a pasi sz*rul csinálja akkor igenis kell a visszajelzés de nem felmosórongy stílusban hanem kulturált szinten.

Én is azt hittem az elején hogy jól nyalok aztán csajom mondta hogy nem nyalok szarul de a jó sem ott kezdődik és leültünk megbeszéltük és jobb a technikám mint volt


Tádáám ... Nálad is ez hiányzik... Mármint a kommunikáció

2018. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#8-as


Na látod így közeledünk mi, hasonló kórú pasik a lányokhoz :-)

Én még kiegészíteném annyival, hogy ha egy pasi nem megérzésből szeretkezik, hanem ABCDE pontos megbeszélésből, hááát, sajnálom a lányt :-)


De ha megfordítom a kérdést :

Miért gondolják a lányok, hogy húúú de jól szopnak ?

Tán azért, mert elélvez tőle a pasi ? Attól még nem jó a szopás :-) Sőt nem attól legjobb egy szopás :-)

2018. dec. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#13 Sőt, sokan azt mondják egy pasi jobban szop...
2018. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12*
2018. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Tudod én azért kíváncsi lennék, hogy te hogy tudsz szopni, ha már egyszer ilyen véleményed van a férfiakról..
2018. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert azt hiszik, hogy attól, hogy szeretik, tudják is. Nekem pl. egy fiú sem csinálta úgy, hogy igazán jó legyen, persze nem is volt bennük annyi, hogy megkérdezzék. Ha meg mondtam, hogy ne így, akkor jött a sértődés. Nem értik meg, hogy nem attól jó, ha minél gyorsabban, durvábban, erősebben csinálják. Én a finom, lágy érintéseket szeretem és erre eddig csak lány volt képes. Persze nem azt mondom, hogy fiúval nem volt jó, de lánnyal kategóriákkal jobb.
2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen én is ezt tapasztaltam sajnos, mert a legtöbb fiú alapból ilyen, tökéletesnek gondolja magát mindenbe. De általánosítani, nagyon nagy hülyeség, és tényleg többet kellene kommunikálnunk velük. Valamiért a lányok nagyon félnek elmondani a véleményüket, és inkább megjátsszák.

Plusz tudom hogy valószínűleg hasonló tehetséggel szopok, és biztos hogy a biszex fiúk sokkal jobbak benne, szerintem nyilvánvaló okokból.

2018. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Véletlen előbb elküldtem, folytatom:

Meg szerintem alapból jobban is szeretik csinálni mint a lányok. Persze ez alól is vannak kivételek, de sok lány csak a fiúja kedvéért csinálja, a biszex fiúk meg kifejezetten imádják csinálni, ezt biszex fiúktól hallottam.

Egy biztos, ha leszek még kapcsolatban fiúkkal, őszintén megbeszélek velük mindent, de egyenlőre elvagyok a lányokkal, mert velük tényleg minden nagyon jó volt eddig. Nekem ez a tapasztalatom eddig.

2018. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mert amikor rá akarod venni a lányt a dologra nem kezded azzal, hogy rettenetes vagy benne :)


Meg az is lehet, hogy ne tudja, mert a lányoktól eddig csak false pozitív visszajelzéseket kapott...

2018. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

Mindegy, száz szónak is egy a vége :


Egymás felfedezése, így-úgy, lassan-gyorsan, atomlágyan-finoman, nem bólogatva szopni, hanem játékosan körbenyalogatva stb stb. Az ujjazás se a gyors, vagy egyre gyorsabb ki-behuzogatástól okoz orgazmust.


Szóval nem begyakorlott mozdulatsorok adják az iagzi élményt, azzal max smirglizni lehet otthon az ajtófélfát :-)


A testünk rezdüléseiből minden kiérezhető-élvezhető. Aki meg semmilyen megközelítésre pasi vagy lány, mindegy, semmi reakciót nem mutat (ösztönből-érzésből), ott tudomásul kell venni, hogy nem illetek össze és ennyi.


És nem húztam magam fel az első lámpavasra, mert igenis nekem is volt párszor, hogy 10 perc után lelankadtam. Miért ? Mert nem vitt felfelé tovább a lány, sem a stílusa, sem az egész hangulat. Tudomásul vettem, hogy ez nekünk nem megy, ennyi, és elhagytuk egymást. Semmi gond, jött a következő ismerettség és lám, 1,5-2 órás szeretkezés lett.

Nos ha egy srác ilyenkor beparázik legközelebb, hogy jaaaj csak nehogy így járjak most is, az hülyeség.


Mert azt könnyen mondja mindenki, hogy ha egy lány nem élvez el, az a pasi hibája (mellesleg így is van).

De tudomásul kell venni, ha egy pasi lelankad közben, na az meg a lány hibája és kész.

2018. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!