Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy meleg férfinak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg férfinak milyen érzés nővel szexelni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy akárcsak csókolózni
2019. jan. 16. 12:30
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Állítólag egyszerűen undorodnak tőlük szóval nem kellemes gondolom
2019. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én lány vagyok, nekem férfival a csók az semleges. Semmit nem vált ki belőlem de azért nem leszek rosszul tőle.

Szexelni nem lennék képes velük. Pedig én próbálkoztam fiúkkal de 17 évesen amikor le akart velem feküdni a barátom, elkezdte puszilgatni a nyakam, és közbe simogatta a combom, akkor egyszerre féltem, undorodtam és szó nélkül elfutottam. Ott lettem teljesen biztos abban amit persze azelőtt is éreztem, hogy nekem ez sohasem fog menni.

Ha arra gondolok hogy engem egy fiú ölelget, puszilgat, simogat attól ideges leszek, ha meg arra hogy nekem kéne egy fiút kielégíteni, élvezetet okozni neki attól szabályszerűen rosszul leszek. A nemi szervük meg nagyon taszító nekem. (bocsi)


Tudom hogy kicsit off válasz csak azért írtam lányként mert láttam hogy senki nem ír, és szerintem a meleg fiúk ugyanezt, vagy legalábbis nagyon hasonlót éreznek a lányok iránt.

2019. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok. Volt egy meleg barátom, aki egyszerűen rosszul volt még a gondolatától is, hogy egy nővel kelljen lefekednie.
2019. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Csajt nem csókolnék meg

De megfognám a melleit

Meg dugnám is

2019. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Akkor te nem meleg vagy, hanem olyan biszex, akit a saját neme vonz jobban, és csak romantikázni is velük tudsz.

2019. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit a 3-as írt, azt akkor is érezheti egy lány, ha egyszerűen nem szerelmes a párjába. Engem is kiverne a víz bármelyik férfitől, akibe nem vagyok szerelmes, pedig nem vagyok leszbikus, nagyon is a férfiak érdekelnek. Vagyis sajnos mindig csak egy.
2019. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen végül is de heterok között szerintem ez személyiség kérdése. Van aki tényleg csak azzal tud lefeküdni akibe szerelmes, de vannak azért olyanok is akiknek elég hogy bejöjjön nekik az adott pasi.
2019. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!