Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nő ként mennyire lenne gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő ként mennyire lenne gáz elmenni egy örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok és már elég rég voltam lánnyal viszont a szexuális hovatartozásom szeretném teljes mértékbe eltitkolni tehát ezért sem ismerkedek személyesen interneten meg kép nélkül egy lánynak elég nehézkes a dolga illetve általában kamu profilról jelentkezenk....

Viszont már hiányzik ez a dolog és ez volt az utolsó ötletem ami megoldás lehet csak kérdés h mennyire kellemetlen ez :S

25/N


2019. jan. 15. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok örömlány fogad nőket is, csak keresned kell. Szerintem ami inkább kellemetlen az, hogy saját magadat nem vállalod fel. Nem kell az egész világnak szétkürtölnöd, hogy bi vagy és ki akarod élni magad. Sok női élsportoló is bi vagy meleg és csak a szűk körükben tudják ezt, nyugodtan ki tudják élni magukat úgy is.
2019. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Bár nőként nem értem, hogy nem találsz csajt. Bárok, Fosbúk csoportok, Tinder, női sporthelyek, fürdők,...
2019. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Párom lennél nem kellene titkolózni, ketten mennénk :)


Egyik héten csajhoz, másik héten pasihoz :D

30f/bi

2019. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinder? Oda nyugodtan feltölthetsz képet csak az látja, csak annak fog kidobni aki szintén be van regisztrálva, szintén nő, és szintén a nők vannak neki bejelölve. Magyarán nem lehet úgy megnézni mint egy facebook adatlapot, csak biszex/leszbikus nők fognak látni.
2019. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen olyan könnyű felszedni lányt szexelni biszex és leszbi helyeken, nem tudom miért fizetnél egy olyannak, aki pénzért csinálja
2019. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen. Vannak leszbikus, biszex barátnőim, olyan szép lányokkal kavarnak állandóan hogy el se hinném ha nem látnám. :D Állítom hogy a fiú ismerőseim nem szednek fel olyan könnyet nőket, mint ők.:D Elmész pestre bulizni, ha leszbikus buli semmit sem kell csinálnod, odamennek hozzád, de az se feltétlen muszáj hogy az legyen.

Persze a te döntésed de szerintem sokkal jobb megoldás is van a prostizásnál.

Vagy régen hogy jött össze bármi is lánnyal?

2019. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!