Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért probléma ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszababa001 kérdése:

Miért probléma ha valaki biszexuális?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nem lehet ismerkedni? Minden oldalon, eljátszák, hogy biszexuálisak. Kiadják lánynak magukat, közben pasik? Bármilyen oldalon próbáltam akár csak beszélgetni a vége ugyanaz. Eltűnnek, nem valósak.

Szerintetek ez akkora probléma? Mi értelme?



2019. jan. 13. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Igy akarnak kozeledbe ferkozni. Persze neten azt mond az ember amit akar. En is biszex vagyok csak én fiú.
2019. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Sajna ezzel nem vagy egyedül..
2019. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szórakoznak, verik a történeteidre. Arc és személyazonosság hiányában azt csinálnak amit akarnak :) 29/f
2019. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel nincs probléma. Azért mert érdekelnek engem a lányok, lány létemre akkor jó elszorakozni ezzel? Nem értem.
2019. jan. 13. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Sajna ezzel nem vagy egyedül..
2019. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Bi pasi vagyok, és én személy szerint jobban szeretek személyesen ismerkedni, mint a neten. Igaz, macerásabb, és több a buktató, mint a neten lenne, több "pofont" is kapok, de látom az árut.
2019. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Miért gondolod hogy probléma?


Számomra sokkal nőiesebb egy bi nő mint egy heteró , talán mert ő is tudja hogy nekem mi tetszik a nőkben.


F/42

2019. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

"Számomra sokkal nőiesebb egy bi nő mint egy heteró , talán mert ő is tudja hogy nekem mi tetszik a nőkben."


Totálisan egyet értek! 33/F


Én is szívesen ismerkednék bi csajokkal akár a poliamor kapcsolatot is kipróbálnám velük.

2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy egyetértesz, csupán ezzel két baj is van.


Az egyik hogy én legalábbis kislányokra nem vagyok kíváncsi (18-25 év)

A másik hogy a korombeliek meg nem szeretnek barátkozni mert azt gondolják hogy perverz férfi vagyok.

Pedig, egy érett nővel lehet komolyan beszélgetni és pont nekik nem tőlem kéne tartaniuk hanem a 20 év körüli kangörcsös kisfiúktól akik nemigazán őszinték és megbízhatóak.

2019. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát 28 alatt inkább a kalndvágy hajtja őket. Nekem eddig rendes kapcsolataim voltak és nincs ezzel bajom. Elégedett vagyok egy nővel is. Pusztán csak a kiváncsiság hajt, meg persze a hármas kötődés esetleges intenzívebb érzelmiég és szenvedély lehetősége. Persze ha képesek vagyunk ennyi fele odafigyelni és közvetíteni.


A nők igaz korábban érnek mint a pasik de többségük megragad a 20-22 éves kornál és legfeljebb 28-32 éves korukban komolyodnak meg amikor megjelennek az első ráncaik.


Én erre azt mondom, hogy amíg valaki nem próbált ki valamit addig ne minősítse. Véleménye lehet és tiszteletben is kell tartani.

Perverz vagyok? Lehet. Nem tudom. De mivel ez az én magánügyem, az én életem és a társadalom szempontjából semmilyen ráhatással nincs kívülállók életére, egyáltalán miért zavar ez bárkit is?


A szomszéd Mariskanéninek van egy óriási bibircsókja, engemet nem zavar. Mariskanéninek a része, elfogadtuk, nem zavar. Akkor zavarna ha az én fejemen lenne egy akkora bibircsók. De mivel nincs, nem foglalkozunk vele. Mariskanéni dolga. XD Hülye példa, de kb ez.

2019. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!