Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, izgatna titeket ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgatna titeket ha egy hármas vagy négyes szexben mindenki mindenkivel csinálná?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de szerintem ezeknek az a lényege hogy mindenki mindenkivel
2019. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez undorító.
2019. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nekem a férfi biszex nem jön be.
2019. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen ha a fiúk száma kisebb vagy egyenlő egyel. Nem zavar ha biszex egy fiú de nem szeretném látni ahogy szexel egy másik fiúval.

És hármas vagy többes felállásról kizárólag kaocsolaton kívűl lehet szó.

2019. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen nagyon. Az első három válaszoló nem is lány. Álltalában fiúk írnak hogy lehúzzák a biszex pasikat. 21/N
2019. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Bocsánat! Az első három az 2-től 4-ig terjed. 21/N
2019. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi erővel te se vagy lány hanem biszex fiú hogy istenítsd a biszex pasikat.

Ezt a hülye logikát hogy ha egy válaszadó nincs oda attól hogy két pasi szexel mellette, akkor tuti nem is lány, helyette homofób pasik járogatnak ide a biszex kategóriába, hogy álcázva lehúzó megjegyzéseket tegyenek.

Nem tudtam hogy egy lánynak kötelező jelleggel kell hogy izgassa a fantáziáját két pasi.

2019. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
#7 Már ne haragudj de itt tényleg sok az olyan aki lánynak kiadva magát össze-vissza trollkodja a témákat. Erről nem nyitok vitát. Ígyis szomorú hogy még itt is ölik egymást az emberek. Nem kell még ez a sok begyöpösödött kamu account hogy még tovább tágítsa a szakadékot. Na de jóéjt. 21/N
2019. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
És attól hogy nekem nyomdossátok minuszokat a meleg és biszex pasik ugyanúgy létezni fognak. Nem fognak eltűnni egy gázkamrâban. 21/N
2019. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet de egy szerintem ez pont nem olyan kérdés, meg ami fontosabb attól hogy valaki nem veled egyetértő választ ír, annak nem az az egyetlen magyarázata hogy nem is lány, hanem hogy más véleményen van mint te.

Erről nem nyitok vitát.

Jóéjt!

2019. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!