Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek tetszene ha arra kényszerítenének egy srácot hogy leszopjon valakit?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis akkor ha a srác akit kényszerítenek legalább egy kicsit fantáziált már valaha ilyesmi helyzetről. És ha a kezdeti ellenállás után élvezné amit csinál.
2019. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te biszex vagy csak nem mered megélni a vágyaid.

Ezért próbálsz egy olyan lányt találni aki "kényszerítene", mert így magadan nem kellene a biszex kategóriába sorolnod.

2019. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lennek az a srac :D

Sose probaltam de izgat a gondolat

Foleg ha utana a lany is csatlakozna es kozosen szopnank, aztan smarolnank szanjban a harmadik spermajaval *_*

2019. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahw igen*-*
2019. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is lennék az a srác. Nyíregyháza.
2019. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint a mellékelt ábra mutatja, vannak ilyen lányok. :D Én speciel nem tartozom közéjük, fantázia szintjén sem izgat az alázós téma.
2019. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!